Reklama
aplikuj.pl

realme GT Neo 3 z ekspresowym ładowaniem już za kilka dni pojawi się w Polsce!

Realme GT Neo 3

Ponad dwa miesiące po premierze w Chinach, w końcu doczekaliśmy się zapowiedzi polskiego debiutu realme GT Neo 3, czyli modelu obsługującego najszybsze ładowanie na świecie.

Nie masz czasu na długie ładowanie smartfona? realme GT Neo 3 to model idealny dla Ciebie

50% baterii w zaledwie 5 minut, a do 100% w 15 minut? Kiedyś o czymś takim mogliśmy tylko pomarzyć, ale w ostatnim czasie tak szybka technologia ładowania pojawia się w coraz większej ilości modeli, choć jak na razie tylko nieliczne oferują aż tak zawrotną prędkość. Jednym z nich jest właśnie realme GT Neo 3, który oferuje nam ładowanie z mocą 150 W (bateria ma pojemność 4500). Jego pozostała specyfikacja obejmuje 6,7-calowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości Full HD+ i częstotliwości odświeżania 120 Hz, procesor Dimensity 8100, 16-megapikselowy aparat do selfie i potrójną konfigurację z 50-megapikselowym czujnikiem głównym z OIS. Pozostałe dwa obiektywy to ultraszerokokątny sensor 8 Mpix i makro 2 Mpix.

Czytaj też: Są tu jacyś fani Naruto? realme GT Neo 3 Naruto Edition z pewnością przyprawi Was o szybsze bicie

Polski oddział firmy zapowiedział dzisiaj premierę tego urządzenia w naszym kraju i na szczęście, nie będziemy musieli zbyt długo czekać, bo wydarzenie zostało zaplanowane na 8 czerwca, na godz. 13:00 czasu polskiego. Oprócz GT Neo 3 w Polsce zadebiutuje również GT Neo 3T, średniak napędzany przez układ Snapdragon 870. Mówi się, że jest on oparty na realme Q5 Pro, o którym więcej znajdziecie tutaj.