WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

realme zapowiada wejście do oferty operatorów

realme zapowiada wejście do oferty operatorów

realme podsumowuje wyniki za I połowę 2020 roku. Końca dynamicznego wzrostu nie widać, szczególnie że w trudnym II kwartale marka zanotowała dwucyfrowy wzrost sprzedaży. Co ważne, realme zapowiada też pojawienie się w ofercie polskich operatorów, czego do tej pory zdecydowanie jej brakowało.

Końca wzrostów nie widać

realme to jedna z najszybciej rozwijających się marek na rynku. Według danych Counterpoint wzrost sprzedaży smartfonów marki w I kwartale 2020 roku to 157% rok do roku. Z kolei w II kwartale 2020 roku sprzedaż wzrosła o kolejnych 11%.

W I połowie 2020 roku liczba użytkowników smartfonów realme powiększyła się o kolejnych 15 mln. Aktualnie marka znajduje się w TOP4 producentów w Egipcie, Kambodży, Indiach i Tajlandii oraz TOP5 w Birmie, Indonezji, Wietnamie, Filipinach oraz Ukrainie.

Głównym planem realme jest osiągnięcie pułapu 100 mln użytkowników w 2021 roku. W roku 2018 było ich 40 mln.

realme może namieszać w ofertach operatorów

realme oferuje w Polsce smartfony z bardzo mocnym stosunkiem ceny do jakości. Ale jak każda dalekowschodnia nowość ma problemy z przebiciem się do przeciętnego odbiorcy bez odpowiedniej promocji. A tą w najlepszym wydaniu zapewnia nad Wisłą wejście do oferty operatorów. realme zapewnia, że ma w planach nawiązanie współpracy z największymi operatorami.

Jeśli marce uda się przebić do najbardziej promowanych ofert oraz utrzymana zostanie korzystna cena produktów, sukces będzie znajdować się na wyciągnięcie ręki.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News