WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Navitel MSR550 NV to budżetowy wideorejestrator

Navitel MSR550 NV to budżetowy wideorejestrator

Navitel zaprezentował właśnie nowy wideorejestrator MSR550 NV. Jest to budżetowa konstrukcja, która ma sensor Night Vision.

MSR550 NV nagrywa w jakości Full HD w 30 fps. Pliki zapisywane są w formacie .MOV na karcie pamięci o pojemności do 64 GB. Wideorejestrator ma 2-calowy ekran TFT o rozdzielczości 320 x 240 px.

Czytaj też: Nvidia GeForce RTX 3080 vs RTX 2080 Ti w 3DMark TimeSpy

Ogromnym plusem wideorejestratora jest zastosowanie sensora optycznego z obsługą Night Vision. Dzięki temu możliwe jest wykonywanie wysokiej jakości nagrań przy słabych warunkach oświetleniowych. Nie zabrakło też czujnika przeciążeń G-Sensor, który jest aktywowany w przypadku zderzenia lub nagłego manewru. Urządzenie zapisuje materiał nagrany podczas wypadku i zabezpiecza go w celu późniejszego wykorzystania.

Tobiasz Jankowski, CEO Navitel Europe, mówi:

NAVITEL MSR550 NV to następca mającego ponad 3 lata temu premierę wideorejestratora MSR500. Urządzenie zmieniło design – jest mniejsze od poprzednika, posiada większy obiektyw, a także kąt nagrywania. Zostało wyposażone w sensor night vision, który jest już standardem w nowych kamerach samochodowych. Dodatkowymi funkcjami są G-Sensor, tryb parkingowy i Auto -Start. Funkcjonalność zapewnia też uchwyt na przyssawkę, który umożliwia łatwy montaż kamery w samochodzie. MSR550 NV skupia w sobie najważniejsze cechy, które powinien posiadać wideorejestrator. Będzie to dobry wybór porównując cenę do jakości.

Cena Navitel MSR550 NV wynosi zaledwie 139 zł. Urządzenie powinno być już dostępne w sieci sklepów Media Markt i na Allegro.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News