Reklama
aplikuj.pl

realme wśród 50 najbardziej innowacyjnych firm w Chinach

Firma Fast Company przygotowała zestawienie 50 najbardziej innowacyjnych firm w Chinach w 2020 roku. A na 19 miejscu znalazła się firma realme.

realme na miejscu 19. w rankingu 50 najbardziej innowacyjnych firm w Chinach w 2020 roku

Po raz pierwszy do rankingu prowadzonego przez Fast Company trafiła firma realme dołączając do najbardziej innowacyjnych firm istniejących na rynku chińskim. To ogromne osiągnięcie, zwłaszcza patrząc na spowolnienie globalnego rynku wywołane przez pandemię COVID. Wyróżnienie te świadczy jak dynamicznie rozwija się ta marka.

Sky Li, założyciel oraz CEO realme powiedział:

Istnieją dwie ścieżki do bycia innowacyjnym. Pierwszą są badania i rozwijanie zaawansowanych technologii, choćby w dziedzinach wymagających bardzo wysokiej precyzji. Drugą jest natomiast znaczne obniżanie kosztów technologii już dojrzałej oraz jej popularyzacja. realme podąża właśnie tą drugą ścieżka

Czytaj też: Fałszywa aplikacja InPost – musicie na nią uważać!
Czytaj też: Aż 2 miesiące darmowego YouTube Premium
Czytaj też: Co przyniesie grudniowa aktualizacja MIUI 12.5?

Fast Company bierze w swoim zestawieniu pod uwagę wiele czynników, jednak w tym roku również spore znaczenie miała zdolność do rozwoju w trudnych czasach, a to z pewnością realme się udało. Firma stale się rozwija wchodząc na nowe rynki i szybko zdobywając na nich popularność.