Ostatnie przecieki o wydaniu Red Dead Redemption 2 na komputery osobiste trafiły do nas ponad miesiąc temu i gdy wyglądało na to, że usłyszymy o niej dopiero przy oficjalnej zapowiedzi, to ktoś ponownie doszukał się nieoficjalnej wzmianki na jej temat. 

Czytaj też: Red Dead Redemption 2 tylko na Epic Games Store?

Sama kwestia Red Dead Redemption 2 na PC towarzyszy nam od wielu miesięcy. Pojawiła się nawet przed premierą wersji konsolowych i tak też powoli kiełkowała w sercach PCtowców, korzystając z żyznej gleby licznych plotek i spekulacji, które nieubłaganie wyłaniały się z odmętów sieci. Jednym z najciekawszych jest jednak ten najnowszy, ponieważ sprowadza się do profilu niejakiego Nana Ma na LinkedIn.

Ten pochwalił się, że od czerwca 2010 do października 2016 roku pracował nad niewydanym wówczas Red Dead Redemption 2 w wersji na PS4, Xbox One oraz właśnie PC. Co ciekawe, wpis nadal tam widnieje w przeciwieństwie do jednego sprzed roku, który również wspominał o wersji RDR 2 na PC:

Oczywiście może być to zarówno niedopatrzenie pracownika, któremu wypsnęło się odrobinę za dużo albo zwyczajny błąd. Ja stawiam jednak na to pierwsze, bo jeśli już dwójka deweloperów wspomniała o wydaniu na komputery osobiste, to zwyczajnie musiało im to wpaść do ucha.

Czytaj też: Łatki do Red Dead Redemption 2 psują grafikę – Rockstar pogorszył jakość gry

Źródło: LinkedIn, PCGamer

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!