Osobiście podzielam teorię, że wersja Red Dead Redemption 2 na PC i konsolach nowej generacji jest więcej, niż pewna. Pytanie tylko, kto zajmie się dystrybucją tego hitu Rockstara na komputerach osobistych? Czy wydawca uwierzy bezgranicznie w swojego Social Club, czy może postawi tylko i wyłącznie na Epic Games Store?

Czytaj też: Następny Assassin’s Creed z wikingami w roli głównej

Piekło dla niektórych może właśnie zamarznąć, bo choć Rockstar nie poruszył do tej pory kwestii Red Dead Redemption 2 na PC, to jeden z użytkowników 4Chana (zalecamy więc podejście z sporą dozą rozsądku) twierdzi, że zna odpowiedzi na nasze pytania. Według niego wersja RDR 2 na PC zostanie zapowiedziana już wkrótce, a dokładnie 22 kwietnia z wielkim ogłoszeniem tego, że będzie tytułem ekskluzywnym na Epic Games Store. I to takim na zawsze, a nie na rok, czy kilka miesięcy.

Wszystko przez to, że Take-Two (wydawca Red Dead Redemption 2) miał dogadać się z Epic Games w kwestii finansowej, w ramach czego ma zgarniać 100% zysku z wszystkich DLC do tej gry. Na potwierdzenie tego musimy poczekać do 22 kwietnia, ale jest to tak naprawdę bardzo prawdopodobne, ponieważ Take-Two odpowiada również za Borderlands 3, które będzie dostępne na PC wyłącznie na Epic Games Store przez pierwsze sześć miesięcy.

Czytaj też: To jeden z najlepszych momentów na zakup Assassin’s Creed Origins

Źródło: 4Chan

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!