Reklama
aplikuj.pl

Red Hood zachwycił graczy w zwiastunie Gotham Knights

gotham Knights

Deweloperzy Gotham Knights pokazali kolejny materiał z produkcji. Tym razem zobaczyliśmy w akcji Red Hooda, który otrzymał zwiastun, jaki się mu od zawsze należał.

Problematyczna promocja Gotham Knights

Niektóre gry wpadają w pułapkę przeciętnych ujawnień gry. Po nieudanej prezentacji ciężko jest odzyskać zaufanie gracze i potrzeba czasu, aby przekonać tych, którzy już na start są do nas negatywnie nastawieni, przed obejrzeniem jakiegokolwiek materiału z gry. Z takim problemem mierzy się i Saints Row i Gotham Knights. Jeśli posiadamy odpowiednie wtyczki do przeglądarek, to wciąż będziemy widzieli, czy opublikowane nagranie zbiera łapki w dół. Te dwie wspomniane przeze mnie produkcje regularnie otrzymują sporo ocen negatywnych, jeszcze zanim minie czas potrzebny do obejrzenie dopiero co opublikowanego wideo.

Czytaj też: Rocznicowy remix w Overwatch – powoli żegnamy się z grą

Gotham Knights w nieumiejętny sposób prezentowało bohaterów, gra była źle zoptymalizowana, a osoby grające na nagraniach, wyglądały jakby nie potrafiły się posługiwać padami. Nowsze nagrania są już o wiele lepsze i liczba negatywnych ocen spada. Do tego gracze doceniają lepsze materiały z produkcji i w przypadku najnowszego, chętnie komentują świetnie wyglądającą rozgrywkę.

Red Hood w Gotham Knights

Jak zatem wygląda najnowszy materiał wideo z Gotham Knights? Zobaczcie w akcji Red Hooda!

Jason Todd to gwałtowny i nieokiełznany antybohater. Jego usposobienie ukształtowała brutalna śmierć i wskrzeszenie na siłę przez jednego z najgroźniejszych przeciwników Batmana. Ma on problemy z panowaniem nad sobą, ale na pewno nie zawaha się stanąć na linii strzału, gdy jego przyjaciele będą zagrożeni. Red Hood chce, by zbrodniarze zapłacili, bo Gotham zbudowane jest na fundamentach korupcji… sam doświadczył tego zbyt wiele razy.

Czytaj też: Poznaliśmy sprzedaż gier w lipcu. F1 na topie

Jason trenował, by osiągnąć szczyt ludzkiej siły oraz biegłość w wielu sztukach walki i używaniu przeróżnych, zarówno tradycyjnych, jak i zaawansowanych technologicznie broni. Po pogodzeniu się z Batrodziną zaakceptował on nieśmiercionośne metody walki Batmana.

Premiera Gotham Knights będzie miała miejsce 25 października 2022. Aby zapewnić jak najwyższy poziom rozgrywki gra wydana zostanie na konsolach PlayStation5, Xbox Series X|S oraz na PC i nie będzie dostępna na konsolach PlayStation 4 ani Xbox One, tak jak początkowo zapowiadano.