Reklama
aplikuj.pl

Red Magic 7S Pro dostanie edycję inspirowaną kultowym Transformersem

Red Magic 7S Pro dostanie edycję inspirowaną kultowym Transformersem

Już 11 lipca w Chinach zadebiutuje seria Red Magic 7S, przynosząc ze sobą dwa modele – podstawowy i Pro. I choć same w sobie te gamingowe bestie prezentują się naprawdę świetnie, to producent doszedł do wniosku, że nie zaszkodzi jeszcze zaszaleć. I tak powstał Red Magic 7S Pro Transformers Edition inspirowany kultowym Bumblebee.

Zapewne nawet osoby, które nie są specjalnymi fanami Transformersów kojarzą Bumblebee – tego żółtego, naprawdę uroczego Autobota. Był on zresztą bohaterem filmu z 2018 roku. Jest to bardzo charakterystyczna postać i to właśnie nią zainspirowano się przy tworzeniu specjalnej edycji Red Magic 7S Pro. Tutaj zresztą musimy zauważyć, że w ostatnim czasie producenci smartfonów coraz częściej tworzą warianty urządzeń nawiązujące do jakichś głośnych dzieł popkultury. Najnowszym przykładem jest realme GT Neo 3 150W Thor Love and Thunder Limited Edition.

Red Magic 7S Pro w edycji Transformers dostanie żółty wariant kolorystyczny z czarnymi akcentami, specjalną ochronną obudowę i sporo gadżetów zamkniętych w sześciokątnym pudełku – wszystko w kolorach Bumblebee!

Specyfikacja tego wariantu nie będzie różnić się do tej w standardowym 7S Pro. Oficjalnie producent nic nam nie zdradził, ale z przecieków wiemy, że napędzi go chipset Snapdragon 8+ Gen 1 w maksymalnej konfiguracji 18 GB/1 TB. Smartfon ma dostać 6,8-calowy wyświetlacz OLED o rozdzielczości FHD+ i częstotliwości odświeżania 165 Hz. Bateria będzie miała pojemność 4500 mAh i ma obsługiwać szybkie ładowanie z mocą 120 W. Mówi się również o 16-megapikselowym aparacie do selfie i potrójnym module z tyłu, z 64-megapikselową jednostką główną.