Reklama
aplikuj.pl

Redfall będzie za darmo, ale można mieć więcej

redfall

Redfall na premierę trafi do abonamentu Xbox Game Pass. Jeśli jednak chcemy mieć w grze więcej, musimy zapłacić za lepsze edycje produkcji. Co wchodzi w ich skład?

Redfall z dodatkami

Premiera gry Redfall odbędzie się na konsolach Xbox Series X|S i PC 2 maja 2023 roku i będzie dostępna w dniu premiery w usłudze Game Pass. Tytuł będzie jednak dostępny także w płatnej edycji „Odgryź się”, a osoby, które złożą zamówienie przedpremierowe otrzymają jeszcze więcej prezentów. Co wiemy na temat tego wydania?

Czytaj też: Rytm w Hi-Fi RUSH to ważna sprawa, ale co gdy mamy beznadziejne głośniki?

EDYCJA „ODGRYŹ SIĘ”

Dokonaj ulepszenia do edycji „Odgryź się” i odbierz przepustkę bohatera Redfall z dwójką przyszłych bohaterów, pakiet strojów z przeszłości z unikalnym strojem i plecak dla każdego z czworga podstawowych bohaterów zainspirowany ich życiem przed przyjazdem na wyspę, do tego skórkę wiązki laserowej i dodatek do broni: taktyczny nóż. Abonenci Game Pass mogą również dokonać ulepszenia do edycji „Odgryź się”, by otrzymać dostęp do dodatkowej zawartości.

DODATKI W PRZEDSPRZEDAŻY

Zamów Redfall w przedsprzedaży lub zagraj w usłudze Game Pass, by otrzymać Pakiet Łowcy Wampirów. Zawiera on ekskluzywną strzelbę „Ponury prąd”, która przez 8 sekund po zabiciu wroga zadaje zwiększone obrażenia o 20%. W skład pakietu wchodzą również skórka broni „Wir polarny” oraz kołek do broni „Krwawy niszczyciel”, które pomogą ci odbić Redfall.