Reklama
aplikuj.pl

Remake Dead Space da się przejść w mniej niż dwie godziny

remake dead space

Nowy rekord w Dead Space Remake! Gra została ukończona w czasie, w którym niektórzy gracze dopiero uczą się części mechanik!

Speedrun Dead Space Remake

Klasyczny survival horror science fiction Dead Space powraca w zupełnie nowej odsłonie od Motive Studios, oferując jeszcze bardziej wciągającą rozrywkę. Nowa wersja gry zapewni niezrównaną grafikę, trzymającą w napięciu, atmosferyczną oprawę dźwiękową i ulepszenia rozgrywki, jednocześnie zachowując wierność emocjonującej idei oryginału.

Czytaj też: Ogromne wzmocnienie oferty PlayStation Plus! Horizon, Resident Evil i więcej

Gracze pokochali odnowioną wersję gry wystawiając jej na Steam „Bardzo pozytywne” oceny. Teraz jednak dopiero zaczyna się prawdziwa walka! Pierwsi speedrunnerzy, czyli osoby przechodzące gry na czas, zaczynają odkrywać sekrety tytułu, aby przejść tę grę najszybciej jak się da.

Powyższa próba to aktualny rekord świata ukończenia Dead Space Remake w kategorii any%. Chodzi w niej o to, aby ukończyć tytuł w jakikolwiek sposób, czyli zobaczyć napisy końcowe bez względu na to, co zrobiliśmy podczas rozgrywki.

Aktualny rekord przejścia Dead Space Remake to zatem 1:55:30, chyba że liczby czasy ładowania to będzie to 1:56:12. Poprzedni rekord wynosił 2:22:45 więc, nowy wynik jest lepszy prawie o 30 minut!