Reklama
aplikuj.pl

Remake Prince of Persia to stary build! Nowa wersja już dostępna

remake prince of persia, piaski czasu

Remake Prince of Persia Piaski Czasu walczy z krytyką niektórych graczy. Okazuje się, że gra wygląda jeszcze inaczej.

Prince of Persia Piaski Czasu Remake nie spodobał się wszystkim. Choć moim zdaniem gra dobrze oddaje klimat tamtej odsłony to jednak niektórzy chcieliby superrealistycznej grafiki.

Twórcy tłumaczyli już, że taki jest styl gry, ponieważ taki był oryginał. To co jednak zobaczyliśmy nie jest jednak do końca tym jak gra będzie wyglądać na premierę. Ba, będzie jeszcze inaczej! Bo deweloperzy zamierzają ulepszać grę do czasu jej premiery w dniu 21 stycznia 2021 na PS4, XONE i PC.

Czytaj też: Crysis na PS4 i XONE ma ray-tracing. Niezwykłe osiągnięcie

Jak gra wygląda na ten moment? Rzućcie okiem. Po lewej ostatni zwiastun, po prawej nowa wersja (rozświetlona w Photoshopie, ponieważ scena oryginalnie jest dość ciemna.)

Nowy Książę wygląda na bardziej szczegółową postać.

Dlaczego zatem pokazano stary build? Cóż, tutaj powodów może być cała masa. Aby stworzyć taki materiał musi ruszyć cały łańcuch osób. Ktoś decyzyjny może być na urlopie. W dniu zaplanowanej premiery jakaś firma pokaże Call of Duty czy innego Cyberpunka. Wydawca musi materiał zaakceptować. Powodów może być pełno i jak widać – trochę czasu minęło od kiedy nagrano filmik.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News