Reklama
aplikuj.pl

Kolejny remake Prince of Persia może być w produkcji!

prince of persia

Pamiętacie Prince of Persia z 2008 roku? Wyróżniająca się produkcja może powrócić wkrótce do graczy. Przynajmniej w to zdają się wierzyć fani serii.

Prince of Persia 2008 Remake?

Odmieniony Książę Persji pojawił się na półkach sklepowych 4 grudnia 2008 roku. Tytuł dostępny był na PC, PlayStation 3 oraz Xbox 360.

„Mistrz akrobatyki, strategii oraz taktyki w walce, najzwinniejszy wojownik wszechczasów. Zeskakuj po ścianach budynków, wykonuj perfekcyjnie wymierzone w czasie akrobatyczne kombinacje i przeskakuj na linach nad wąwozami, budynkami i wszystkim, do czego tylko uda się dotrzeć. Ten nowy awanturniczy wojownik musi wykorzystać wszystkie swoje umiejętności oraz techniki systemu walki, by stawić czoła skorumpowanym ludziom Ahrimana, uleczyć ziemię skażoną zepsuciem i przywrócić im światłość.”

Do baśniowej podróży w Prince of Persia po latach narodził się spory sentyment i niektórzy uważają te odsłonę za lepszą, niż główna seria.

Co ciekawe, fani zaczęli wierzyć w to, że tytuł naprawdę może powrócić. Jakie przemawiają za tym argumenty? Po pierwsze, strony princeofpersiagame.com oraz princeofpersia.com, które dotychczas przenosiły graczy do głównej strony Ubisoftu, nagle zaczęły poprawnie prowadzić do podstron z Prince of Persia. Może mieć to związek z ogłoszonym już Prince of Persia Sands of Time Remake, ale ta premiera to odległa przyszłość.

Czytaj też: Spider-Man Miles Morales na PC jest bardzo wymagające

Wyobraźnię fanów rozbudziła jednak grafika, którą oficjalne konto Prince of Persia umieściło na Twtitterze.

Czy grafika koncepcyjna może być zwiastunem powrotu kolejnego Prince of Persia? Ja bym chętnie powrócił do tej przygody!