WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Remaster Final Fantasy VII gotowy – każdy może go pobrać za darmo

Remaster Final Fantasy VII w końcu otrzymał oznaczenie 1.0. Skąd pobrać pliki do nowej wersji tej klasycznej produkcji?

Kilka miesięcy temu pisałem o modyfikacji do Final Fantasy VII, która kompletnie odnawiała grę. Wtedy jeszcze autor zaznaczał, że mod potrzebuje trochę czasu, aby być w pełni gotowy i… w końcu jest! Final Fantasy VII Remako HD Mod korzysta z możliwości sztucznej inteligencji, która podnosi jakość oprawy graficznej tej klasycznej produkcji.

Czytaj też: Dodatek do Mutant Year Zero wprowadza niesamowitą, grywalną postać

Cały mod jest dostępny bez żadnych opłat. Pobrać możecie go z oficjalnej strony twórcy. Jakie zmiany zaszły w grze? Rzućcie okiem na tło, tekstury świata czy wygląd gry podczas walki. Remaster Final Fantasy VII robi naprawdę dobrą robotę.

Odnowienia doczekały się także scenki przerywnikowe. Autor opowiada, że oryginalne filmiki z gry, które znajdziemy w wersji Steam mają rozdzielczość 320×224, która jest rozciągana do 1280×896. Teraz filmiki również mają taką rozdzielczość, jednak nie ma tutaj jakichkolwiek strat na jakości.

Sztuczna inteligencja podniosła rozdzielczość gry średnio czterokrotnie. Co ciekawe, mod działa nie tylko z edycją ze Steama. Możemy również używać wersji ze sklepu Square Enix lub wydania gry na CD. Teraz czekanie na remake Final Fantasy VII będzie łatwiejszy do zniesienia. Ten remaster Final Fantasy VII to dobry sposób na odświeżenie sobie gry.

Czytaj też: Mod do Yakuza Kiwami 2 dodaje nagie hostessy

Źródło: captrobau.blogspot.comkotaku.com