Reklama

Remaster Mass Effect potwierdzony! Trylogia w nowej jakości!

mass effect remaster, mass effect legendary edition

Kultowa seria Mass Effect rozkochała w sobie miliony graczy na całym świecie. Pierwsze trzy części powracają. Chodźcie uratować kosmos jeszcze raz!

Plotki na temat tego remastera trwały chyba od tylu lat, że nawet chyba już fani przestali mieć nadzieję. Ale jednak! Gra jest w produkcji i zagramy w przyszłym roku!

Czytaj też: Battlefield na PS5 i XSX ma wgnieść nas w fotel. Zespół testuje grę bardzo dokładnie
Czytaj też: Płynność gier PS5: Sekiro i Dark Souls 3 lepiej niż Xbox, a Bloodborne to wiadomo
Czytaj też: P.T. działało na PS5, ale Konami…

Zapowiedź Mass Effect Legendary Edition

Nie przedłużając – oto Mass Effect Legendary Edition.

Produkcja jest aktualnie odnawiana przez BioWare i trafi do sprzedaży w 2021 roku. Deweloperzy nie zdecydowali się na pełny remake, ponieważ chcą, aby gracze w pełni doświadczyli tego jak wyglądał oryginał. Nie oznacza to jednak, że zmian nie ma! Otrzymamy rozdzielczość 4K oraz wysoką liczbę klatek na sekundę. Sama grafika zostanie również odświeżona.

Mass Effect Legendary Edition zawiera całą trylogię gry oraz wszystkie dodatkowe przedmioty czy misje fabularne. Produkcja pojawi się na wiosnę 2021 na Xbox One, PlayStation 4 oraz PC. Tytuł jednak jest tworzony w taki sposób, aby skorzystać z mocy nextgenów. Gra na Xbox Series X oraz PlayStation 5 będzie jeszcze ładniejsza. Więcej informacji poznamy dopiero w 2021 roku.

Czytaj też: San Andreas, Vice City, Bully i inne na PS5 w dniu premiery!
Czytaj też: Najgorsze gry generacji PS4 i Xbox One
Czytaj też: PS5 nie będzie w sklepach na premierę! Kupicie gdzie indziej

Nowy Mass Effect w produkcji!

To nie koniec dobrych informacji. W BioWare „weterani studia” pracują nad nową odsłoną gry. Tutaj nie zdradzono zbyt wiele poza tym, że twórcy nie mogą się już doczekać ujawnienia tego, gdzie tym razem nas zabiorą. To co? Wybaczamy Anthem?