Reklama
aplikuj.pl

Remnant 2 w końcu w akcji

remnant 2

Deweloperzy Remnant 2 zaprezentowali rozgrywkę ze swojej nadchodzącej produkcji. Co wiemy już o tym tytule, którego poprzednik odniósł niespodziewany sukces?

Kolejna przygoda czeka w Remnant 2

Remnant 2 to kontynuacja gry Remnant From the Ashes, która stawia ocalałych ludzi przeciwko nowym, śmiertelnie groźnym stworzeniom i potężnym bossom w przerażających światach. Graj solo lub w trybie kooperacji z dwoma innymi znajomymi, aby zbadać głębię tego, co nieznane, i powstrzymać zło przed zniszczeniem rzeczywistości. Aby odnieść sukces, gracze będą musieli polegać na własnych umiejętnościach oraz umiejętnościach swojej drużyny, aby pokonać najtrudniejsze wyzwania i uchronić ludzkość przed zagładą.

Czytaj też: Elden Ring przerobione na MMORPG dzięki dwóm modom

Połączenie metodycznej i szaleńczej walki dystansowej oraz wręcz powraca wraz z przebiegłymi wrogami i walkami z dużymi bossami. Wybierz odpowiedni ekwipunek i broń, aby odpowiednio dostosować się do różnych biomów i czekających Cię bitew. Bossowie skłonią zaawansowanych graczy do współpracy, aby sprostać wyzwaniu i spróbować zdobyć jak największe nagrody.

Rozbudowane misje, ulepszenia, rzemiosło i nagrody z łupów wystawią na próbę determinację nawet najbardziej wytrawnych graczy w dynamicznie generowanych lochach i lokalizacjach. Przejście gry będzie wymagające, zróżnicowane i satysfakcjonujące, podczas gdy gracze będą zmagać się z nieubłaganymi przeciwnościami losu. Światy wypełnione są różnymi historiami, które zachęcają do eksploracji i wielokrotnego odwiedzania

Rozgrywka z Remnant 2

To, czy Remnant 2 się sprzeda jest już raczej pewne. Jeśli nie okaże się, że gracze nagrali się w poprzednią odsłonę (tak jak okazało się np. w przypadku Mario i Kórlików na Nintendo Switch), to twórcy będą mogli liczyć na kolejnym solidny zastrzyk gotówki do swojego budżetu. Zwiastun zapowiadający drugą odsłonę gry przekroczył już pięć milionów wyświetleń, a nowy materiał potwierdza, że twórcy znacząco rozwijają swój pomysł.

Czytaj też: Xbox Series S nadaje się tylko jako toster?

Remnant 2 zmierza na PC (Steam oraz Epic Games Store) a do tego pojawi się na PlayStation 5 i Xbox Series X oraz Xbox Series S.