Reklama
aplikuj.pl

Remnant II z wydaniem pudełkowym

remnant ii

THQ Nordic będzie dystrybutorem nadchodzącej, survivalowej, pełnej akcji strzelanki z perspektywy trzeciej osoby. Co już wiemy o tej produkcji?

Remnant II coraz bliżej premiery

Remnant powraca! THQ Nordic we współpracy z Gearbox Publishing dostarczy grę Remnant II do sklepów na całym świecie. Ta kontynuacja świetnie się sprzedającego Remnant: From the Ashes jest przygotowywana w należącym do THQ Nordic, zlokalizowanym z Austin, studiu Gunfire Games, tym samym, które stworzyło wcześniej gry Darksiders 3, Remnant: From the Ashes oraz Chronos: Before the Ashes.

Czytaj też: Kolejny moder Fallout na celowniku Bethesdy

Remnant II stanowi naturalne rozwinięcie pomysłów z pierwszej odsłony, wprowadzając jednocześnie nowe bronie, sprzęt, bossów oraz biomy, w tym rozgałęzione linie zadań i rozszerzony system archetypów. Gra wrzuci graczy jeszcze głębiej w zdewastowany świat, wymagający połączenia metodycznej i szaleńczej walki dystansowej i potyczek wręcz z przebiegłymi wrogami oraz wymagających pojedynków z bossami. Wkrocz do boju jako samotny wilk lub połącz siły z dwójką znajomych, aby razem stawić czoła wyzwaniom.

Remnant II ukaże się na platformach PlayStation 5, Xbox Series X/S i PC jeszcze w 2023 roku.