Reklama
aplikuj.pl

Nieoficjalny render BMW M4 2021 umila nam czekanie do premiery

render BMW M4 2021, wygląd BMW M4 2021, BMW M4 2021, nowe BMW M4,

BMW już w maju zapowiedziało, że BMW M4 Coupe zawita do nas już we wrześniu, a serwis Motor1 wykorzystał dostępne informacje, aby stworzyć możliwie najlepsze rendery.

Nie jest to jakaś wizja grafików, a odtworzone na podstawie zdjęć szpiegowskich BMW M4 2021 bez grama kamuflażu. Nie jest to tym samym finalny projekt, a przedprodukcyjny prototyp coupe, ale niewiele powinno zmienić się po jego zaprezentowaniu we wrześniu.

Sprawa wygląda więc prosto – spodoba ci się to wydanie BMW M4, to z pewnością już za trzy miesiące pokochasz prawdziwe M4 Coupe. Kiedy ten zadebiutuje tej jesieni, będzie oferował napęd na tylne koła, ponieważ wariant z napędem xDrive ma pojawić się w późniejszym terminie.

M4 2021 będzie dostępny z sześciobiegową manualną skrzynią biegów i opcjonalnie ośmiostopniowym automatem, podczas gdy jego rodzeństwo AWD będzie oferowane tylko z dwoma pedałami. Sercem nowego M4 będzie ten sam silnik – S58 – którego wykorzystuje X3 M i X4 M, o mocy do 503 koni mechanicznych w wydaniu Competition.

Czytaj też: Plany Infiniti w kwestii samochodów elektrycznych

Najnowsze raporty wskazują, że nowy M4 trafi do sprzedaży na początku przyszłego roku, a model RWD będzie miał moc 473 KM, aby odzwierciedlić podstawowe wersje X3 M i X4 M.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News