Reklama
aplikuj.pl

Render Nubia Z30 ujawniony. Wygląda naprawdę obiecująco

Nubia Z30, render Nubia Z30, specyfikacja Nubia Z30

Najnowsze przecieki, które co rusz wpadają do sieci, ujawniły nam nadchodzącą nowość firmy ZTE, w postaci smartfonu Nubia Z30, która pokazała się nam w formie kilku dosyć szczegółowych renderów.

Popatrzcie na Render Nubia Z30

Na renderze widzimy swoiste dwukolorowe podejście do obudowy Nubii Z30. Główną rolę gra tutaj ciekawy odcień pomarańczu, wręcz rdzawy, którego uzupełniają szare wstawki na bokach.

Nowa Nubia Z30 wykorzysta nowoczesne technologie ZTE, a w tym ukryty pod wyświetlaczem aparat do selfie. Mówi się również, że smartfon będzie jako pierwszy wyposażony w niewidoczny czujnik 3D ToF przeznaczony do identyfikacji twarzy.

Czytaj też: Samsung Galaxy S21 FE wyciekł. Sprawdźcie, co już wiemy

Dalej przyglądając się renderowi, możemy zobaczyć na jego wyspie napis „100X Hybrid Zoom”, co oznacza, że jeden z aparatów najpewniej zapewni użytkownikowi aż stukrotny zoom. Smartfon posiada także ultraszerokokątny obiektyw z 16-milmetrową ogniskową i teleobiektyw z 135-mm ogniskową, który oferuje aż pięciokrotne przybliżenie. Chociaż to ciągle jedynie plotki, to szanse na obecność systemu peryskopowego w Z30 rosną z dnia na dzień.

Nubia Z30- krótka specyfikacja

Nubia Z3O otrzymała wczoraj certyfikat 3C z obsługą szybkiego ładowania Red Magic 120 W. Jeśli chodzi o pojemność baterii, to na ten moment nie jest znana, lecz mówi się o przedziale od 4500 mAh do 5050 mAh. Ma być ona prawdopodobnie podobna do pojemności najnowszego smartfona Red Magic 6 Pro.

Czytaj też: Kolejne smartfony 5G od OPPO wkraczają na polski rynek

Dowiedzieliśmy się również od Digital Chat Station, że Nubia Z30 podobnie jak jego poprzednik, czyli Z20, będzie miała dodatkowy wyświetlacz z tyłu. Oba ekrany, czyli ten z przodu jak i z tyłu będą najpewniej AMOLEDami. Natomiast zostając przy tym dodatkowym z tyłu, istnieje duża szansa na to, że jego główną funkcją nadal będzie po prostu podgląd strzelanego sobie selfie z udziałem głównego aparatu.

Na ten moment tyle wiemy już o nadchodzącej Nubia Z30, więc nie zostaje nam nic innego, jak wyczekiwać najnowszych informacji, z którymi chętnie się z wami podzielimy.