Reklama
aplikuj.pl

Rendery Honor 50 wyciekły. Aparaty w szczegółach

Seria Honor 50 zostanie oficjalnie zaprezentowana 16 czerwca. Do tej pory trafiło do nas wiele plotek na temat smartfonów należących do tej serii, a tym razem w sieci pojawiły się (via GSMArena) rendery ukazujące wyspę z aparatami, które prawdopodobnie należą do modelu Honor 50 i Honor 50 Pro.

Oto rendery Honor 50 Pro oraz Honor 50

Rendery bardzo dokładnie pokazują nam szczegóły głównych aparatów. Pierwsze zdjęcie przedstawia Honor 50 Pro z główną jednostką opartą na aż 108-Mpx matrycy z przysłoną f/1.8. Na dolnym pierścieniu znajdują się następne dwa aparaty, ale żaden z nich nie wygląda na obiektyw peryskopowy, choć jeden z wcześniejszych renderów go pokazywał, więc może znajdzie się on w modelu Honor 50 Pro+, o ile będziemy wierzyć przeciekom.

Czytaj też: Motorola moto g50: przeskakujemy kolejkę z tanim smartfonem z 5G

Honor 50 otrzymał, jak możemy się spodziewać, niższą rozdzielczość głównego aparatu, bo ta wynosi już „tylko” 50 Mpx przy zachowaniu przysłony f/1.8. Tak jak przy modelu Pro, nie wiemy nic na temat aparatów znajdujących się w dolnym pierścieniu, ale jeśli jeden z nich okaże się finalnie teleobiektywem, to z pewnością będzie oparty na tradycyjnej konstrukcji.

Nie wiemy zbyt wiele na temat tych dwóch modeli, ale certyfikat 3C, zdradza nam, że Honor 50 będzie obsługiwał ładowanie o mocy 66 W, a wersja Pro ładowanie o mocy 100 W.

Specyfikacja Honor 5O Pro+

Ten model ma przed nami mniej tajemnic, ale te zostały ujawnione dosyć dawno, bo jakoś w kwietniu. Wedle nich ma go zasilać potężny układ Snapdragon 888, który współpracuje z 8 GB pamięci LPDDR5 RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej w standardzie UFS 3.1. Jego ekran ma mieć panel AMOLED o przekątnej 6,79 cala i rozdzielczości 1440p+ z częstotliwością odświeżania 120 Hz. Plotki wskazują jeszcze na jego 50-Mpx główny aparat na tyle, obok którego znajdzie się również 13-Mpx ultraszerokokątny oraz teleobiektyw, umożliwiający dwukrotne powiększenie o rozdzielczości 8 Mpx.