Reklama

Rendery iPhone 13 Pro wyciekły. Co zdradzają?

Rendery iPhone 13 Pro, specyfikacja iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro

Nowy flagowiec od Apple, czyli iPhone 13 Pro, ma zostać zaprezentowany we wrześniu tego roku, a my dzięki udostępnionym renderom na Twitterze możemy przedwcześnie przyjrzeć mu się bliżej. Co więcej, ukazują one ponoć jego dokładny wygląd, dlatego oceńcie sami, jak Wam podoba się ten nowy iPhone 13 Pro.

Spójrzcie na rendery iPhone 13 Pro – czy zauważacie jakieś różnice względem poprzednika?

Gdy przyjrzymy się grafikom ukazującym iPhone 13 Pro, możemy zauważyć, że trzy kamery na tyle nadal są ustawione w prostokątnym module. Te jednak wydają się okazalsze, co z kolei może zwiastować ulepszenie jakości wykonywanych zdjęć. Na wyspie nie zabrakło również lampy błyskowej, a ponadto źródło wskazuje, że wypukłość aparatów została zmniejszona.

Czytaj też: Harmony OS zadebiutuje 2 czerwca

Obiektyw głównej kamery ma otrzymać nieco jaśniejszą przysłonę, bo f/1.5, a oprócz tego wszystkie modele iPhone 13 sięgną po siedmioczęściowe obiektywy, poprawiające jakość zdjęć, ale na rewolucję w tej generacji nie liczcie, bo te obiektywy są już obecne w rodzinie „dwunastek”. Oprócz tego ma zostać zmniejszone wycięcie na kamerkę przednią, a dzięki zastosowaniu stali nierdzewnej, boki smartfona mają być mniej podatne na odciski palców.

Czytaj też: Świetna promocja od Xiaomi – Redmi Note 10 5G w zestawie z opaską Mi Smart Band 5!

Nowego smartfona napędzi ponoć druga generacja układu A15 wyprodukowanego w 5nm procesie technologicznym, który to w myśl łączności wykorzystuje zewnętrzny układ Qualcomma X60 5G. Całość wycieków, zamyka informacja na temat jego wyświetlacza LTPO, który to będzie obsługiwał częstotliwość odświeżania na poziomie 120 Hz