WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Moto

Ta najlepsza replika Cybertrucka ukazała wielki problem Tesli

Temat Cybertrucka powoli gaśnie po premierze 22 listopada 2019 roku, a choć na jego dostawy poczekamy aż do końca 2021 roku, szczęściarze mogą dojrzeć zarówno prototypy, jak i jego repliki na ulicach.

Na zdjęciach i poniższym nagraniu zapoznacie się ze zdecydowanie najlepszą repliką elektrycznego pickupa Tesli, czyli Cybertrucka. Została wykonana przez bośniacką firmę Stark Solutions, która do projektu wykorzystała Forda F-150 Raptor.

Nie jest to jednak pojazd elektryczny, a napędzany silnikiem Forda, ale po raz kolejny udowodnił, że ​​nadchodząca Tesla jest popularna na całym świecie. Przez osiem miesięcy zespół starał się, aby replika była jak najbardziej podobna do oryginału (na zewnątrz i wnętrz), ale jednocześnie nie była jego idealną kopią.

Największym problemem w realizacji okazały się eleganckie drzwi, ale firma spotkała się również z poważnym problemem z dopuszczeniem repliki do ruchu drogowego. Stark Solutions ma problem z rejestracją pojazdu ze względu na ostre krawędzie pojazdów w Bośni (via InsideEVs).

Czytaj też: Oficjalne zdjęcia nowej Dacia Sandero i Logan 2021

To bezpośrednio sugeruje, że w Europie Tesla będzie musiała kompletnie przerobić swojego Cybertrucka, aby w momencie wypadku jego ostre, twarde krawędzie nie okazały się narzędziem idealnym do zabijania.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News