WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Resident Evil 8 jeszcze jest pełen niedoróbek. Coś zmieniono w kamerze gry…

Nowe wieści na temat Resident Evil 8. Tytuł czeka sporo zmian.

Taka sytuacja się często nie zdarza. Resident Evil 8 głównie znamy z przecieków od użytkownika o pseudonimie Dusk Golem. Tym razem jednak wieści pochodzą z bardziej oficjalnego źródła.

O Resident Evil 8 dowiemy się wkrótce wiele rzeczy jeśli zakupimy najnowszy numer japońskiego magazynu Famitsu. To właśnie tam pojawią się ciekawostki na temat gry, ale niektórzy zdobyli już teraz część informacji z tego numeru. Co wiemy nowego o produkcji?

Czytaj też: Cyberpunk 2077 będzie jak GTA, ale nie będziecie tak grać

Poznaliśmy np. aktualny stan produkcji Resident Evil 8. Przed twórcami jeszcze sporo roboty, ponieważ na ten moment tytuł jest ukończony w 60 procentach. Wiele się w grze jeszcze musi zmienić i masę rzeczy trzeba po prostu dodać. Twórcy nie muszą jednak już gonić za jakąś datę premiery, więc prace spokojnie trwają.

Ciekawy jest fakt dotyczący tego, iż kamera pierwszoosobowa w grze doczeka się jakieś ewolucji. Ponownie otrzymamy widok z oczu bohatera, ale tym razem ma on być w jakiś sposób “inny”. Co mogło się zmienić? Na ten moment jedyne co przychodzi mi na myśl to jakieś poprawki dotyczące ewentualnego trybu VR.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News