Reklama
aplikuj.pl

Returnal na PC powinno być tuż za rogiem

returnal

Czy dziś poznamy nową wersje Returnal? Produkcja z PlayStation 5 od dłuższego czasu powstaje na PC i możliwe, że niedługo w końcu zostanie oficjalnie ujawniona.

Returnal na PC

Returnal to gra zaprojektowana z myślą o możliwości wielokrotnego przechodzenia, a proceduralny świat wymaga od gracza podniesienia się po porażce i podjęcia nowych, ewoluujących wyzwań wraz z każdym odrodzeniem.

Czytaj też: Tak się grzebią z Prince of Persia Sands of Time Remake, że Ubisoft musi wydawać komunikaty

Po lądowaniu awaryjnym na zmieniającej kształt planecie Selene musi szukać sposobu na ucieczkę, przedzierając się przez pozostałości pradawnej cywilizacji. Pozbawiona kontaktu ze światem desperacko walczy o przetrwanie. Jej drogę wieńczą kolejne porażki. A każda śmierć oznacza przymus rozpoczęcia wyprawy od nowa.

W toku bezwzględnej rozgrywki typu rougelike odkryjecie, że każda przemiana, jaką przechodzi planeta, oznacza również nowy zestaw przedmiotów, z których możecie korzystać. Każda pętla to nowe kombinacje zmuszające do przekraczania własnych granic i stosowania innych strategii walki.‏

‎Mroczne piękno otaczającego graczy, niszczejącego świata, ożywionego dzięki oszałamiającym efektom wizualnym, jest pełne wybuchowych niespodzianek. Od walki o najwyższe stawki, tonąc w morzu pocisków, po dynamiczne zmagania z surowym, pełnym kontrastów otoczeniem. Będziecie badać, odkrywać i walczyć o każdy krok podczas bezlitosnej wyprawy, gdzie tajemnica czai się za każdym rogiem.

Możliwe, że gra wkrótce przestanie być dostępna tylko na PlayStation 5 i trafi także na komputery PC. Tytuł został już wiele miesięcy temu dostrzeżony w ukrytej bazie Steam. Ostatnia aktualizacja tej pozycji już nawet wprost używa nazwy Returnal. Zapowiedź tuż za rogiem?