Reklama
aplikuj.pl

Rezvani Tank 2020 w rzeczywistości wygląda jeszcze lepiej

Rezvani Tank 2020
Rezvani Tank 2020

Z samochodami Rezvani jest tak, że na ekranie robią ogromne wrażenie, a w rzeczywistości… po prostu powalają. Widać to na najnowszym filmie Shmee150, który przybliża nam to, jakim kawałem fenomenalnego samochodu jest Rezvani Tank 2020.

W skrócie? To stosunkowo niewielki SUV w matowym wykończeniu czerni, którego do życia powołuje V8. Taki opis jest dla modelu Tank od Rezvani krzywdzącym, ale czy słowa wyrażą ten wygląd? Zdecydowanie nie, bo to coś jest SUVem niepodobnym do niczego innego na rynku konsumenckim.

Poniżej obejrzycie test dwóch wariantów Rezvani Tank 2020 – zarówno tego konsumenckiego, jak i wojskowego, którym zajął się jeden z recenzentów. Warto przy okazji wspomnieć, że w zależności od preferencji klienta sprzęt może przyjąć co najmniej nietradycyjne wykonanie. Może obejmować wszystko – od kuloodpornej przedniej szyby po AK-47 i kończąc na podwoziu, które przetrwa wybuch bomby.

W obu przypadkach był wręcz zaskoczony zachowaniem na drodze i hałasem generowanym przez wiatr przy wyższych prędkościach. Jednak 19-minutowe wideo zawiera również szczegółowe spojrzenie na kabinę samochodu i rzuca więcej światła na dodatkowe przyciski i elementy sterujące, które oferuje. Ujawnia także niektóre aktualizacje projektu na rok modelowy 2020. Wreszcie klip porównuje również bardziej cywilizowaną wersję z modelami wojskowymi w różnych aspektach.