Rick Grimes nigdy nie wróci do serialu The Walking Dead

Rick Grimes nigdy nie wróci do serialu The Walking Dead
Rick Grimes nigdy nie wróci do serialu The Walking Dead

Choć wygląda na to, że główny bohater przeżył swój końcowy odcinek w serialu The Walking Dead. Jednak mimo tego możemy być pewni, że Rick Grimes nigdy nie wróci do serialu The Walking Dead.

AMC pokusiło się o dziwny manewr po odejściu Andrew Lincolna z serialu. O tym, że nie będzie on już grał Rick’a wiadomo było jeszcze przed emisją 9. Sezonu. Fani pogodzili się też z tym, że zobaczą śmierć głównego bohatera. Jednak takowej nie było. Tajemniczy helikopter z rannym Grimes’em na pokładzie odleciał w nieznane. Zapewne wątek latającej maszyny tak samo jak Rick Grimes nigdy nie wróci do serialu The Walking Dead. Zaraz po tym akcja przeskakuje o 6 lat w przód. Ciekawe, czy kiedykolwiek dowiemy się co z głównym bohaterem się stało. Sposób w jaki pożegnano tę postać wydaje się dość kiepski, jakby twórcy mieli nadzieję, na wielki come back Rick’a w przyszłości.

Tak się jednak nie stanie. W wywiadzie dla New York Times Lincoln powiedział:

Mogę kategorycznie powiedzieć, że nie wrócę do serialu.

Oczywiście to, że Rick Grimes nigdy nie wróci do serialu The Walking Dead nie oznacza, że już tej postaci nie zobaczymy. Andrew Lincoln ponownie wcieli się w Rick’a w zapowiedzianych trzech filmach The Walking Dead. Na razie nie znamy zarysów ich fabuły, a także daty premiery. Wiemy, że produkcja pierwszego filmu ma rozpocząć się w przyszłym roku.

Czytaj też: Wiemy kiedy ruszy produkcja The Ethernals

Źródło: https://www.cbr.com/