Rick i Morty sezon 4. – wiemy kiedy pojawią się nowe odcinki. Jest też zwiastun

Rick i Morty sezon 4, Rick i Morty nowe odcinki, Rick i Morty 4 druga część, Rick i Morty 4 zwiastun, Rick i Morty Netflix

Rick i Morty jest jedną z najpopularniejszych animacji dla dorosłych w ostatnich latach. Wszyscy czekamy na kolejne odcinki i w końcu wiemy, kiedy się pojawią.

CZYTAJ TEŻ: Disney – rządzący studiem redukują pensje, by wesprzeć pracowników

Studio Adult Swim dopiero co uraczyło nas animowanym filmem krótkometrażowym, a dziś dostajemy zapowiedź kolejnych odcinków 4. sezony Ricka i Morty’ego. Pierwsza część najnowszej odsłony serialu zadebiutowała w listopadzie ubiegłego roku, a na Netfliksie mogliśmy zobaczyć ją w grudniu. Od tamtej pory twórcy milczeli na temat kolejnych odcinków, a fani nie mogli się ich doczekać. Na szczęście w końcu poznaliśmy datę. W USA druga część czwartego sezonu zadebiutuje 3 maja i tak jak dotychczas, epizody będą pojawiały się co tydzień.

Polska data premiery nie jest znana, ale najprawdopodobniej odcinki wejdą na Netfliksa po zakończeniu emisji w stanach. W takim wypadku czerwiec wydaje się najbardziej prawdopodobnym miesiącem. Tymczasem możemy zobaczyć nowy zwiastun wydany przy okazji ogłoszenia daty premiery drugiej części 4. sezonu Ricka i Morty’ego.

Jak zwykle nie zabraknie akcji, dziwnych sytuacji, nowych bohaterów i niebezpiecznych, głównie dla Morty’ego, przygód. Pojawią się również nowi bohaterowie i standardowe narzekania Jerry’ego.

Zobaczcie sami!

https://youtu.be/qPDqQDTnJKE

Wszystkie dotychczasowe odcinki możecie obejrzeć na Netfliksie.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News