WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Robert Downey Jr. kończy z MCU po Endgame?

Avengers: Endgame będzie punktem kulminacyjnym dla pierwszych 11 lat MCU kończąc trzecią fazę. Z doniesień wiemy, że będzie to koniec dla niektórych superbohaterów, których od lat widzieliśmy w filmach Marvela. Z najnowszych informacji wynika, że Robert Downey Jr. kończy z MCU po Endgame.

Czytaj też: Lista potencjalnych odtwórców roli Batmana

Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że Gwyneth Parltrow rezygnuje z roli Pepper Potts. Aktorka zaznaczyła jednak, że będzie gotowa na epizodyczne pojawienia się w filmach MCU, więc można przypuszczać, że Pepper nie zginie. Kontrakt wygasł również odtwórcy Iron Mana i mówi się, że Robert Downey Jr. kończy z MCU po Endgame. Niewątpliwie grana przez niego postać jest, prócz Kapitana Ameryki, dotychczasowym symbolem MCU. W przypadku przejścia do nowej fazy logiczna byłaby zmiana przywódcy. Teraz nowi powinni dostać szansę na bycie superbohaterem.

Nie wiadomo jak Iron Man odejdzie. Może razem z Pepper udadzą się na emeryturę i w końcu zajmą się sobą. Możliwe też, że Tony poświęci się, by uratować ofiary pstryknięcia Thanosa. Taki czyn wydaje się bardzo prawdopodobny, zwłaszcza, że bracia Russo zapowiadali słodko-gorzkie zakończenie i tragiczne wydarzenia. Lepiej więc przygotować się, że Avengers: Endgame będzie filmem wywołującym potężne emocje. I choć wielu tego nie chce, wydaje się bardzo prawdopodobne, że Robert Downey Jr. kończy z MCU. Jeśli nie umrze w filmie może, podobnie jak Pepper, będzie pojawiał się epizodycznie.

Czytaj też: Drugi zwiastun Brightburn prezentuje nieznane oblicze motywu Supermana

Źródło: wegotthiscovered.com