W sieci ukazała się lista potencjalnych odtwórców roli Batmana w najnowszym filmie Matta Reevesa. Zawiera ona nazwiska pięciu młodych gwiazd, które rzekomo są brane pod uwagę jako Nowy Mroczny Rycerz. Są to informacje niepotwierdzone i raczej trzeba traktować je jak ciekawą plotkę.

Czytaj też: Nowy wyścigowy Mercedes to właściwie Batmobil

Dopiero niedawno Ben Affleck potwierdził spekulacje, że nowy Batman od Warner Bros. i Matta Reevesa skupi się na młodości Bruce’a Wayne’a. Przez wiele miesięcy informowano, że studio szuka młodszej, ale „znajomej twarzy” by zastąpić Afflecka. Wygląda więc na to, że twórcy stawiają na rozpoznawalną twarz, a nie na nieznane wszystkim aktorskie odkrycie.

Lista potencjalnych odtwórców roli Batmana została udostępnione przez Geeksa z WorldWide. Oto brane pod uwagę nazwiska:

Jack Reynor – Aktor wcielił się w postać Shane’a Dysona w filmie Transformers: Wiek zagłady

Alexander Ludwig – Fani Wikingów znają go z roli Björna Żelaznobokiego

Jack O’Connell – Sławę zawdzięcza swojej roli Jamesa Cooka w serialu Skins

Aaron Taylor-Johnson – W Marvel Cinematic Universe wcielił się, choć na krótko, w Quicksilvera, grał też główną rolę w filmach Kick Ass.

Nicholas Hoult – w serialu Skins grał Tony’ego. Aktualnie wciela się w Bestię w serii filmów X-Men

Wszyscy wymienieni aktorzy mają podobny wiek (między 26 a 29 lat), podobny wzrost i budowę ciała. Lista nie zawiera wytypowanych wcześniej przez fanów nazwisk, takich jak: Armie Hammes, Jon Hamm, Jake Gyllenhaal i Robert Pattinson. Oczywiście to niczego nie dowodzi. Równie dobrze w roli Batmana może zostać obsadzony ktoś, kogo tutaj nie wymieniliśmy.

Trzeba jednak przyznać, że lista potencjalnych odtwórców roli Batmana prezentuje się bardzo ciekawie. Jeśli przygotowanie do produkcji filmu będzie szło wyznaczonym harmonogramem, to nazwisko nowego Mrocznego Rycerza poznamy już wkrótce.

Czytaj też: Pierwsze zdjęcie z planu Morbiusa

Źródło: cbr.com

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej