Robot sprzątający Hykker Navi Space z Wi-Fi w Biedronce

Sieć sklepów Biedronka wprowadza do oferty robot sprzątający marki Hykker. Urządzenie jest wyposażone w łączność Wi-Fi i można nim sterować za pomocą urządzenia mobilnego z Androidem.

Robot Hykker Navi Space został wyposażony w trzy szczotki sprzątające – główną z gumowymi szczotkami oraz dwie pomocnicze. Pomaga to w zbieraniu sierści zwierząt. W razie potrzeby szczotki można łatwo zdemontować w celu wyczyszczenia.

Zobacz też: W Polsce nie brakuje żywności. UOKiK chce kar do 5 mln zł za zawyżanie cen

Manewrowanie w przestrzeni jest możliwe dzięki zastosowaniu żyroskopu oraz autorskiego systemu 2D Navi Space. Pozwala to na mapowanie przestrzeni sprzątania w czasie rzeczywistym. Dodatkowe czujniki pozwala na omijanie wszelkich przeszkód terenowych. Robot jest w stanie pokonać powierzchnie z 25 stopniowym nachyleniem oraz przeszkody o wysokości do 15mm. Czyli koty mogą spać spokojnie.

Do dyspozycji są cztery tryby sprzątania – automatyczny, czyszczenie konkretnego pomieszczenia, czyszczenie narożników i krawędzi oraz czyszczenie punktowe wybranego obszaru.

Zobacz też: Ile klientów ma Orange Flex? Prawie 1/3 z nich wybiera eSIM

Wbudowany akumulator o pojemności 2000 mAh pozwala na 100 minut ciągłe pracy. Jeśli stan naładowania spadnie poniżej 20%, robot skieruje się do stacji ładującej.

Robot Hykker Navi Space będzie dostępny w sklepach Biedronka od 2 kwietnia w cenie 449 zł. W zestawie znajdzie się robot, stacja ładująca, zasilacz sieciowy, zbiornik na kurz o pojemności 0,6l, narzędzie do czyszczenia oraz pilot z bateriami.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News