WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Burst Pro i Burst Core, czyli nowe myszki od Roccat

Roccat ujawnił właśnie swoje dwie nowe myszki gamingowe w ramach serii Burst, a są to modele Burst Pro oraz Burst Core.

Obie myszki, choć to dwa zupełnie inne segmenty cenowe (kolejno 49,99 i 24,99 funtów) są praktycznie identyczne pod kątem wyglądu. Model Burst Pro jest jednak tym białym krukiem w ofercie producenta, oferując po raz pierwszy przełączniki optyczne Titan z niebywałą wytrzymałością rzędu 100 milionów kliknięć i szybkością rejestracji aktywacji.

Zaklęte w symetryczne obudowy z myślą o praworęcznych myszki z serii Burst bazują na specjalnej strukturze plastra miodu, co w przypadku modelu Burst Pro (dostępny od 30 października) obniżyło wagę do zaledwie 68 gramów.

Ta mysz dodatkowo zyskuje jako pierwsza przewód PhantomFlex i w 100% czysty materiał PTFE. Uzupełnia go podświetlenie AIMO oraz sensor optyczny Owl-Eye z czułością do 16000 DPI.

Czytaj też: Test myszki Cooler Master CM310

W przypadku Burst Core, Roccat postawił na tradycyjne rozwiązania, które tłumaczą dwukrotnie niższą cenę, choć posiadają odrobinę nowych technologii.

Burst Core, który na rynek wejdzie 16 listopada, jest wyposażony w czujnik PixArt o czułości do 8500 DPI PAW3331 i solidną obudowę o strukturze plastra miodu.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News