WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Rockstar potwierdził premierę Red Dead Redemption 2 na PC!

Masa spekulacji, miesiące doszukiwania najmniejszych szczegółów i setki tysięcy głosów nadziei. Tak można podsumować drogę „pcciarzy”, którzy oczekiwali premiery Red Dead Redemption 2 na PC. 

Czytaj też: Filmowy zwiastun Death Stranding podkręca hype przed premierą gry

I wreszcie mamy na to niezbite dowody, bo samo studio Rockstar Games potwierdziło, że Red Dead Redemption 2 zadebiutuje na PC. Ma to mieć miejsce już wkrótce bo 5 listopada bieżącego roku i zdecydowanie nie będzie zwyczajnym portem gry konsolowej na PCta. Nie do tego przyzwyczaił nas Rockstar i słusznie pielęgnuje swoje podejście.

Wspomnijmy jednak początkowo o tym, że Red Dead Redemption 2 na PC będzie dostępne na Rockstar Games Launcher i Epic Games Store. Wersja komputerowa będzie bardziej dopieszczona pod kątem graficznym i technicznym, a na dodatek uzupełniona nowymi misjami, gdzie pobawimy się w łowców głów, dodatkiem nowych broni, kryjówek gangów „i więcej”.

Z kolei każdy chętny na pre-ordera w apce Rockstara dostanie masę bonusów zarówno w grze, jak i poza nią, bo na sam launcher zgarnie:

  • Grand Theft Auto III
  • Grand Theft Auto: Vice City
  • Grand Theft Auto: San Andreas
  • Bully: Scholarship Edition
  • L.A. Noire: The Complete Edition
  • Max Payne 3: The Complete Edition

… a w RDR2 na PC dostaniemy nowe ubranko, konia, mapę skarbów, bonus kasy i 50 złotych sztabek do Red Dead Online (25 przy zakupie w innych sklepach). Właśnie – i tego trybu nie zabraknie.

Czytaj też: Microsoft dementuje informacje o Xbox Scarlett

Źródło: Rockstar