WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Microsoft dementuje informacje o Xbox Scarlett

Niedawno pojawiły się nowe informacje o Xbox Scarlett i PlayStation 5. Teraz jednak Microsoft część z nich zdementował.

Mamy w tej chwili bardzo dziwną sytuację, w której ciężko komuś zaufać. Jeszcze wczoraj informowaliśmy Was o nowych przeciekach na temat konsoli Xbox Scarlett oraz PlayStation 5. Do niedawna, wieści te były niemalże pewnymi danymi.

Czytaj też: Crossplay PlayStation 4 w końcu nie będzie ograniczany

Wszystko czego się wtedy dowiadywaliśmy pochodziło bowiem od informatora, który dostarczył jednej z redakcji gamingowych zdjęcie devkitu PlayStation 5 na długo przed tym jak wyciekło do sieci zdjęcie przedstawiające słynną PS5 w kształcie litery V.

Można było zatem założyć, że deweloper wie, o czym mówi. Jedną ze zdradzonych przez niego informacji była o tym, że Microsoft dostarczył producentom gier kamery 4K z bardzo niskim opóźnieniem. Wszystko po to, aby zaoferować graczom łatwą możliwość streamingu.

Wieści te dotarły do Microsoftu, a firma postanowiła się do nich odnieść. Jak się okazuje, Microsoft nie wysłał z devkitem Xbox Scarlett żadnej kamerki! Co więcej, zielony poinformowali, że nie przygotowują jakiejkolwiek kamery na następną generację konsol. Informacje o Xbox Scarlett mogą być zatem fałszywe.

Czytaj też: Każdej postaci The Last of Us: Part II bije serce – Naughty Dog wchodzi na wyższy poziom realizmu

Źródło: wccftech.com