Reklama
aplikuj.pl

Rockstar tym razem nie dał ciała. Ray-tracing w GTA 5 wygląda jak z przyszłości

gta 5

Rockstar Games wydało nową aktualizację gry. Posiadacze PlayStation 5 oraz Xbox Series X mogą cieszyć się ulepszonym ray-tracingiem, który naprawdę prezentuje się spektakularnie.

Ray-tracing w GTA 5 to nowa jakość

Nowa aktualizacja GTA 5 jest już dostępna. Gracze PC, PlayStation 4 i Xbox One mogą cieszyć się z nowej zawartości trybu online gry. Posiadacze PlayStation 5 oraz Xbox Series X są jednak w lepszej sytuacji. Ich wersja tytułu dostała kolejną aktualizację graficzną, która sprawia, że tryb ray-tracingu w grze prezentuje się o wiele bardziej okazale. Poniżej możecie zobaczyć nagranie prezentujące GTA 5 w trybie płynności oraz jakości. Odbicia są naprawę spektakularne!

Czytaj też: Ależ szanuję Techland! Mody do Dying Light 2 na konsolach!

Jedyne na co można zwrócić uwagę i narzekać to to, że jakość odbić zmniejsza się w momencie, gdy dane przedmioty są znacznie oddalone. Efekt najlepiej widać w przypadku odbić w wieżowcach. Jest to jednak wciąż lepszy efekt, niż tradycyjne odbicie. Pozostaje nam tylko się zastanawiać, jak dobrze będzie prezentowało się GTA 6, które już nawet na ostatnim wycieku wyglądało zaskakująco dobrze, jak na produkcję, która wyjdzie zapewne za kilka lat.