Reklama
aplikuj.pl

The Last of Us Part 1 żegna nudny interfejs craftingu

the last of us part 1

Naughty Dog zaprezentowało kolejny fragment z The Last of Us Part 1. Tym razem twórcy pokazali, jak będzie wyglądać tworzenie przedmiotów w grze. Nie zobaczymy już klasycznego interfejsu z pierwszej gry.

Stół warsztatowy w The Last of Us Part 1

Tworzenie przedmiotów w The Last of Us na PlayStation 3 oraz w remasterze gry na PlayStation 4 wyglądało identycznie. Zwykłe menusy, w których gracz tworzył przedmioty nie były niczym niezwykłym, choć wtedy jeszcze nie myślano, że można tę mechanikę rozwiązać inaczej. Dopiero The Last of Us Part 2 pokazało, że obserwowanie jak postać składa i rozkłada broń na żywo może być czymś ekscytującym.

Czytaj też: Ukraiński kot z STALKER 2 to nie jest coś dla fanów Stray

Ten właśnie system, znany z The Last of Us Part 2 został przeniesiony do The Last of Us Part 1 na PlayStation 5. Naughty Dog pokazało nam, jak mechanika będzie teraz wyglądać w grze.

Tym razem dzięki kontrolerowi DualSense będziemy również czuć, jak Joel składa poszczególne elementy uzbrojenia. Omawianą mechanikę w wersji na PlayStation 3 możecie zobaczyć poniżej.

Cena The Last of Us Part 2

Deweloperzy szykują nas na nadciągającą premierę gry, która odbędzie się w przyszłym miesiącu – 2 września.

Poznaj poruszającą opowieść i niezapomniane postacie w The Last of Us – grze, która zdobyła ponad 200 nagród za tytuł roku.

W spustoszonym świecie opanowanym przez zarażonych i niebezpiecznych ocalałych doświadczony przez życie Joel podejmuje się wyprowadzenia 14-letniej Ellie z objętej kwarantanną strefy wojskowej. Pozornie proste zadanie wkrótce zamienia się w niebezpieczną podróż po kraju.

Zawiera pełną opowieść dla jednego gracza z The Last of Us oraz nagradzany rozdział dodatkowy Left Behind, opowiadający o wydarzeniach z przeszłości Ellie i jej przyjaciółki Riley, które na zawsze zmieniły ich życia.

Czytaj też: GTA 6 będzie nowym standardem, ale wydawca ostrożnie podchodzi do projektów

Tytuł w edycji standardowej, zawiera:

  • Remake The Last of Us
  • Dodatkowy epizod – prequel Left Behind

Za tę wersję gry w formie cyfrowej przyjdzie nam zapłacić 339 złotych. Jeśli jednak mamy dodatkowe 50 złotych, to być może skusimy się na Cyfrową Edycję Deluxe, zawierającą:

  • Remake The Last of Us
  • Dodatkowy epizod – prequel Left Behind
  • Dwa ulepszenia perków (szybszy dostęp)
  • Ulepszenie pistoletu/karabinu (szybszy dostęp)
  • Wybuchowe strzały (szybszy dostęp)
  • Filtr Dither Punk (szybszy dostęp)
  • Tryb speedrunnerski (szybszy dostęp)
  • Sześć skórek broni (szybszy dostęp)