Reklama
aplikuj.pl

Rok królika w Overwatch 2 to nowe, darmowe atrakcje

overwatch 2

Czas na fajerwerki, pyszne jedzenie i kolorowe kostiumy, ponieważ nadszedł Księżycowy Nowy Rok! Wydarzenie sezonowe w Overwatch 2 już trwa i przynosi nowe skórki do zebrania, noworoczne wersje map oraz powrót uwielbianych przez graczy Rozrób w Salonie gier.

Rok Królika w Overwatch 2

Udajcie się do Wieży Lijang, aby zobaczyć fajerwerki rozświetlające nocne niebo i wskoczyć Rozrób w Salonie gier obowiązujących w ramach wydarzenia związanego z Księżycowym Nowym Rokiem: Zdobywanie flagi, Błyskawiczne zdobywanie flagi i Łowca nagród. Zdobywanie flagi to szalony i emocjonujący tryb gry, w którym musicie zdobyć flagę wrogów, jednocześnie pilnując, aby nie zrobili tego samego.

Czytaj też: Moderzy Dying Light 2 szaleją. W grze pojawił się pociąg

Możecie też wziąć udział w sezonie 2023 w trybie Rywalizacji w Zdobywanie flagi. Koordynujcie działania z drużyną, grajcie o najwyższą pozycję w tabeli i zdobywajcie punkty rywalizacji, aby odblokować złote bronie dla ulubionych bohaterów. Błyskawiczne zdobywanie flagi to szybsza wersja tego trybu. Bazy z flagami są umieszczone w pobliżu centrum mapy. Osiągnięcie zwycięstwa wymaga tutaj szybkich decyzji i zagrań!

Podczas wydarzenia sezonowego Rok Królika w Overwatch 2 możecie też zagrać w emocjonujący tryb każdy na każdego o nazwie Łowca nagród. Za gracza, który jako pierwszy zabije przeciwnika, wyznaczona zostanie nagroda i dopóki będzie obowiązywać, zdobywa on jeszcze więcej punktów za kolejne likwidacje. Upolujcie go, aby to za was wyznaczono nagrodę, ale uważajcie – wtedy będziecie widoczni nawet przez ściany i podłogi!

Nowe nagrody w Overwatch 2

W Overwatch 2 możecie też zdobyć nowe nagrody podczas wydarzenia Rok Królika, w tym portret gracza Rok Królika 2023 za samo zalogowanie się. Czekają na was nowe wyzwania z wydarzenia, dodatkowe nagrody w postaci elementów ozdobnych oraz punkty doświadczenia Karnetu Bojowego za grę w którykolwiek z trybów z Księżycowego Nowego Roku. Ukończcie cztery z dostępnych wyzwań wydarzenia, aby zdobyć legendarną skórkę Kkachi dla Echo.

Czytaj też: Imponujące Bright Memory Infinite zmienia perspektywę

Rok Królika świętujcie również z ulubionymi streamerami nadającymi na żywo w serwisie Twitch i zdobądźcie zwycięską pozę oraz skórkę legendarną dla Moiry z kolekcji Księżycowego Nowego Roku. Oglądajcie przez dwie godziny z połączonym kontem Battle.net, aby zdobyć zwycięską pozę Ryk lwa dla Moiry, a następnie oglądajcie przez kolejne cztery godziny, aby zdobyć legendarną skórkę Zamaskowana tancerka dla Moiry.