Reklama
aplikuj.pl

Rok pełen niesamowitości na PlayStation

playstation

Sony przygotowało nagranie wideo, w którym firma przedstawia najciekawiej zapowiadające się produkcje 2023 roku. Już będąc w połowie nagrania można się zacząć zastanawiać, skąd weźmiemy na to wszystko czas?

2023 rok na PlayStation

Jakie tytuły trafią na PlayStation 4 oraz PlayStation 5? Jeśli jesteśmy graczami konsolowymi, to czeka nas cała masa gier do przejścia. Rok 2023 to premiery wielu produkcji, które miały mieć premierę w 2022, ale ostatecznie musiały opóźnić swoje wydanie. Takie natężenie premier blisko siebie nie wpłynie dobrze na sprzedaż każdej produkcji, więc jeśli macie swoich ulubionych twórców – pomóżcie im lepiej na premierę!

Czytaj też: Jakość Dead Space Remake na PS5 potwierdza zdolności twórców

Oto jedne z najciekawszych gier, które w 2023 pojawią się na konsolach PlayStation.

Marvel’s Spider-Man 2 [jesień 2023]

Marvel’s Spider-Man 2 to kolejna część uznanej przez krytyków serii Marvel’s Spider-Man. Gra tworzona jest przez Insomniac Games na konsolę PlayStation5, we współpracy z PlayStation i Marvel Games.

Assassin’s Creed Mirage [2023]

Poznaj historię Basima, sprytnego złodzieja ulicznego, który szuka odpowiedzi i sprawiedliwości, przemierzając tętniące życiem ulice Bagdadu z dziewiątego wieku. Dzięki tajemniczej i starożytnej organizacji, znanej jako Ukryci, Basim stanie się zabójczym mistrzem asasynów i odmieni swój los w sposób, którego nawet się nie spodziewał.

Czytaj też: GTA Trilogy trafi do nowego sklepu, ale wstrzymajcie się z zakupem

Resident Evil 4 [24 marca 2023]

Od katastrofy biologicznej w Raccoon City minęło sześć lat. Agent Leon S. Kennedy, jeden z ocalałych, zostaje wysłany na misję polegającą na uratowaniu porwanej córki prezydenta. Podążając tropem dziewczyny, trafia do odludnej europejskiej wioski zamieszkałej przez niezwykle podejrzanych, upiornych ludzi. Poznaj opowieść o odważnej akcji ratunkowej i wyczerpującym przerażeniu, w której przeplatają się tematy życia, śmierci, strachu i duchowego oczyszczenia.

Forspoken [24 stycznia 2023]

Forspoken to RPG akcji przedstawiające wyprawę Frey, młodej mieszkanki Nowego Jorku, która przenosi się do przepięknej i okrutnej krainy Athia. Szukając drogi do domu, Frey musi skorzystać z nowoodkrytych magicznych zdolności, aby przemierzać ogromne przestrzenie, walczyć z potwornymi stworami i pokonać potężne przywódczynie, zwane Tantami.

Dead Space [27 stycznia 2023]

Klasyczny horror science fiction powraca w zupełnie nowej odsłonie oferującej jeszcze bardziej immersyjne doświadczenie, z niezrównaną grafiką, oprawą dźwiękową i ulepszeniami rozgrywki – zachowując jednocześnie wierność emocjonującej idei oryginału.