WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Rok premiery GTA 6 określony przez byłego pracownika Rockstara

Nie powinniśmy spodziewać się szybkiej premiery GTA 6. Rockstar stawia na jakość.

Darion Lowenstein to były pracownik Rockstar Games, który mógł właśnie zdradzić rok wydania Grand Theft Auto VI. Jego zdaniem nie powinniśmy się nastawiać na rychłą zapowiedź gry i lepiej jest uzbroić się w cierpliwość.

Zdaniem Dariona, GTA 6 zadebiutuje w najlepszym wypadku w okolicach Świąt 2021 roku. Na nowe zwiastuny czy jakiekolwiek oficjalne strzępki informacji będziemy jeszcze czekać, ponieważ 2021 to najszybszy możliwy termin.

Grand Theft Auto 6 zadebiutuje zatem w momencie, gdy nowa generacja konsol będzie trwała już rok. Na pewno pozwoli to programistom Rockstara lepiej zaprojektować swoją grę, więc raczej warto poczekać na to co jest po cichu przygotowywane.

Zastanówmy się jednak, czy Darion Lowenstein może się mylić? Deweloper co prawda dobrze zna najważniejsze osoby w firmie i potrafi zapewne lepiej określić w jaki okres sprzedażowy będą celować. Powinniśmy jednak pamiętać, że producentem w Rockstarze był on w latach 2002-2006. Od tego czasu w firmie mogło zmienić sie sporo rzeczy. Kiedyś Rockstar wydawał serię GTA znacznie szybciej. GTA 3 zadebiutowało w październiku 2001, a Vice City zaledwie rok później. San Andres to za to przygoda z 2004 roku. Dziś na Grand Theft Auto się czeka… i czeka.