WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Rozbudowane raidy nadchodzą do Fallout 76

Ten rok dla Fallout 76 jest nie tylko wielkim sprawdzianem wydajności zespołu Bethesdy w kwestii łatania luk, ale też wyzwaniem dla jego projektantów, którzy dorzucają do gry coraz to więcej nowości. Jedną z nich będą rozbudowane raidy, które trafią do gry już 20 sierpnia. 

Czytaj też: Rozwój Fallout 76 wskazuje na nacisk na battle royale

Wszystkie planowane raidy będą kierowane do 4-osobowych drużyn i choć początkowo dostaniemy tylko do dyspozycji Vault 94, to z czasem doczekamy się podobnych rozwiązań w innych schronach. Oczywiście najchętniej poczekałbym do 20 sierpnia, aby sprawdzić na własnej skórze, co ta nowość będzie oferować, ale ujawnione informacje są na tyle ciekawe, że nie mogłem się powstrzymać przed wejściem wcześniej w szczegóły.

Raid w Krypcie 94 będzie bowiem “oparty na zagadkach” i zaoferuje trzy poziomy trudności, które zwiększają zdobyte nagrody i dodają licznik czasu. Nagrodą m.in. będzie ten powyższy zestaw pancerza wspomaganego – Gardiner, który poprawia ukrywanie się postaci. Ponadto po skompletowaniu całego zestawu dostaniemy dodatkowy bonus… co zresztą jest kolejną nowością w Fallout 76.

Ciekawym dodatkiem jest też to, że nawet w czasie wykonywania instancji będziemy zgarniać nagrody i tak naprawdę będziemy mogli wykonać ją w pojedynkę. Niestety mam pewne obawy co do tego, czy ten raid będzie regrywalny. Przecież będzie bazował na zagadkach! Więc po kilku próbach poznamy go na pamieć.

Czytaj też: Zniechęceni doborem aktorów w serialu Wiedźmin? Showrunnerka wyjaśnia

Źródło: PCGamer