Reklama
aplikuj.pl

Rozgrywka z Dakar Desert Rally to w końcu coś nowego!

dakar desert rally

Dakar Desert Rally to największa i najbardziej epicka gra o rajdach terenowych w historii – zapewniają twórcy. Ciężko się z tym nie zgodzić, bo tytuł w końcu jest powiewem świeżości w gatunku gier wyścigowych.

Dakar Desert Rally na wideo z rozgrywki

Dakar Desert Rally wiernie oddaje prędkość i ekscytację największego rajdu na świecie od Amaury Sport Organisation, oferując wachlarz pojazdów na licencji wiodących marek: motocykli, samochodów, ciężarówek, quadów i pojazdów SSV. Gra oferuje wyjątkowe wyzwania dla weteranów symulacji terenowych, jak i fanów rekreacyjnych wyścigów. Rywalizować będziemy w zaciętym trybie wieloosobowym lub po prostu pokonamy przepastne dziewicze tereny w trybie offline dla jednego gracza.

Czytaj też: Spełniacie wymagania Skull and Bones? Gra zaoferuje więcej na PC

Zaintrygowani samym zwiastunem? Tytuł na PC kosztuje około 140 złotych, ale można kupić też wydanie Deluxe kosztujące 215 złotych. Edycja Deluxe gry Dakar Desert Rally zawiera podstawową wersję gry oraz przepustkę sezonową. Season Pass zawiera 2 dostępne natychmiast pojazdy do odblokowania, a są to: DAF Truck Turbo-Twin oraz Peugeot 405 Turbo 16. Ponadto dostajemy dostęp do 5 przyszłych pakietów DLC z nowymi pojazdami, nowej mapy i 2 wydarzeń rajdowych po obniżonej cenie.

Realistyczne wrażenia z Dakar Desert Rally

Jakie atrakcje czekają na nas w Dakar Desert Rally? Ponad trzydzieści odcinków z oficjalnych Rajdów Dakar z lat 2020 i 2021 z oficjalnymi licencjami dla pojazdów, drużyn i pilotów w trybach dla jednego i wielu graczy. Ścigać się będziemy przez ogromny otwarty świat, który nie ogranicza cię do konkretnych tras i dróg. Gra wspiera także różne modele kierownic, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia z jazdy.

Czytaj też: Wyciek Need for Speed niepokoi fanów. Fatalne wybory twórców

Co z warunkami atmosferycznymi? Tutaj twórcy też nie zawodzą. W Dakar Deser Rally występują cztery pory roku i kompletny cykl dnia i nocy. W trakcie jazdy będziemy musieli pokonać konkurentów, ale i żywioły: gwałtowne burze piaskowe, oślepiające pustynne słońce, wyczerpujący deszcz i śnieg oraz głębokie błoto.

Zgodnie z tradycją Rajdu Dakar, nasze pojazdy będzie można holować. Przyjdzie nam także ratować konkurencję, która utknęła, aby zyskać dodatkowe punkty za naprawę. Kto wie – być może później, pomoc przyda się również i nam? Tytuł zapowiada się naprawdę ekscytująco! Premiera już 4 października 2022!