Reklama
aplikuj.pl

Rozgrywka RoboCop Rogue City dzieli graczy, ale będzie dobrze!

robocop rouge city

W końcu otrzymaliśmy pokaz rozgrywki z RoboCop Rogue City! Jak gra jest oceniania przez graczy? Znów widać podziały, ale niektórzy wiedzą już, że będzie dobrze.

RoboCop Rogue City w akcji

Zostańcie legendarnym pół-człowiekiem, pół-maszyną i wcielcie się w bohaterskiego policjanta walczącego o zaprowadzenie porządku na niebezpiecznych, ogarniętych przestępczością ulicach Detroit. Uzbrojeni w niezawodny pistolet Auto-9, mechaniczną siłę, a także lata doświadczeń podczas pracy w policji i szereg narzędzi do dyspozycji, musicie stawić czoło ludziom dążącym do zniszczenia rodzinnego miasta.

Czytaj też: Bardzo ważne zmiany w PS5 dotyczące padów, Discorda oraz VRR

Czas na nową przygodę widzianą z perspektywy pierwszoosobowej i emocjonujące poszukiwanie prawdy. Zdecyduj, w jaki sposób wypełniać swoje główne dyrektywy, ale pamiętaj, by zachować ostrożność, ponieważ korupcja i chciwość nie znają granic.

Teyon po świetnym Terminatorze, który został bardzo ciepło przyjęty przez fanów, tym razem musi zdobyć serca fanów RoboCopa. Mamy podobną sytuację, jak w przypadku poprzedniej gry. Osoby bezmyślnie oceniające produkcję widzą słabą strzelankę, Ci którzy rozumieją uniwersum, w którym toczy się gra, są zadowoleni z tego co widzą, a fani już teraz zdają się skakać z radości. Po doskonałym Terminatorze jestem spokojny o to co widzę, a w grze już teraz warto wyróżnić świetnie wyglądające lokacje czy animacje postaci!