Rozgrywka z Iron Man VR udowadnia, że gra będzie rewelacyjna

Rozgrywka z Iron Man VR udowadnia, że gra będzie rewelacyjna

Rozgrywka z Iron Man VR w końcu pozwoliła nam zobaczyć większy fragment gry. Nie mogę się doczekać premiery!

Iron Man VR to nadchodzący ekskluzywnie dla PlayStation VR tytuł, w którym wcielimy się w (jak nietrudno się domyślić)… Iron Mana. Dotychczas widzieliśmy tylko krótki fragment rozgrywki z latania wysoko nad ziemią, który poprzeplatano kilkoma scenkami przerywnikowymi. W końcu mamy dłuższy filmik z gry.

Czytaj też: Poznaliśmy datę ujawnienia rozgrywki z Marvel’s Avengers

Nowe wideo udowadnia, że jest na co czekać. O ile wcześniej można było pomyśleć, że gra będzie polegała tylko na rozpoczęciu misji w przestrzeni powietrznej i walce z hordami przeciwników na zasadzie gier-celowników, to okazuje się, że jest inaczej. Gracz będzie stał na ziemi przed misjami i pojawi się opcja latania po okolicy. A takie doświadczenie ostatni raz zostało wykonane dobrze jeszcze w Megaton Rainfall.

Ostatni darmowy Spider-Man: Far From Home Virtual Reality znów dał nam namiastkę tego czym mogą być gry o herosach, umożliwiając swobodne latanie po okolicy na linach. Uczucie to jest niesamowite, a Iron Man VR zdaje się tylko podbijać stawkę.

Iron Man VR ma pojawić się ekskluzywnie na PlayStation VR jeszcze w tym roku. Za produkcję odpowiada studio Camouflaj, które wcześniej stworzyło Republique. Autorzy zapowiadają długą kampanię fabularną, który przedstawi nową historię Tonego Starka.

Czytaj też: Gears 5 pozwoli na zakup postaci za prawdziwe pieniądze

Źródło: uploadvr.com