WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Poznaliśmy datę ujawnienia rozgrywki z Marvel’s Avengers

Po raz pierwszy o grze Marvel’s Avengers dowiedzieliśmy się podczas targów E3 2019, gdzie pojawił się też gameplay, którego nie ujawniono jednak publicznie. Teraz już jednak wiemy, kiedy możemy oczekiwać zapisu rozgrywki z Marvel’s Avengers.

Czytaj też: Bohaterowie Marvel’s Avengers będą mieli problemy psychiczne

Warto zaznaczyć, że produkcją Marvel’s Avengers zajmują się trzy studia – Crystal Dynamics, Eidos Montréal i Nixxes Software BV, nad którymi stoi sobie Square Enix, a więc wydawca. Ten doskonale wie, że tego typu tytuły najlepiej reklamować w mediach społecznościowych, więc słusznie postanowił stworzyć konto Marvel’s Avengers na Twitterze i teraz to właśnie za jego pośrednictwem dowiedzieliśmy się, kiedy dostaniemy gameplay z gry.

Wygląda więc na to, że materiał nagrany w wersji demo trafi do nas tydzień po targach Gamescom, które odbywają się od 20 do 24 sierpnia. Co ciekawe, podczas nich ma też zostać zaprezentowany gameplay z Cyberpunk 2077, choć nie wiemy, czy publicznie, czy wyłącznie dla odwiedzających (pewniakiem są tutaj targi PAX West).

Tak czy inaczej, Marvel’s Avengers w akcji obejrzymy już za 5 tygodni, a na jego oficjalną premierę na PC, PlayStation 4, Xbox One i (uwaga) Google Stadia poczekamy sobie do 15 maja 2020 roku.

Czytaj też: Ujawniono okładkę Death Stranding, na której miał znaleźć się Keano Reeves

Źródło: PCGamer