Reklama
aplikuj.pl

Szokująco maly rozmiar NFS Unbound

nfs unbound

NFS Unbound zapowiada się po prostu wspaniale. Co prawda grze będzie brakować niektórych funkcji online, ale w trybie pojedynczego gracza produkcja zapowiada się idealnie.

NFS Unbound malutki

W końcu! W końcu patrzę na nowego NFS i nie czuję zażenowania tym, co widzę. Gra zdaje się idealnie balansować pomiędzy starymi odsłonami a czymś nowym. Do sieci wycieka coraz więcej materiałów z gry i widać, że czeka nas wspaniała, szybka jazda.

To, co jednak zaskakuje jeszcze bardziej to bardzo mały rozmiar gry. PlayStation Game Size to profil na Twitterze, który zajmuje się przeszukiwaniem serwerów PlayStation Network w poszukiwaniu nowych gier i informacji o nich. Co udało się tym razem znaleźć?

Czytaj też: Czy The Callisto Protocol pozbędzie się problemów przed premierą?

Okazuje się, że instalator NFS Unbound zajmować będzie tylko 29,43 GB! Jak na nową produkcję, która porzuciła PlayStation 4 i Xbox One – rozmiar gry jest bardzo mały. Osoby, które zakupiły produkcję w wersji Palace Edition mogą już teraz pobierać grę i włączą ją 30 listopada. Posiadacze tradycyjnej wersji pobiorą grę 29 listopada, ale włączą ją dopiero 2 grudnia.