WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Rozszerzenie Fallout 76 Wild Appalachia dostępne – co nowego w grze?

Rozszerzenie Fallout 76 Wild Appalachia trafiło do graczy. Co przygotowała Bethesda?

Ciekawi mnie ile jeszcze osób gra w Fallouta 76? Zdaje się, że jakaś społeczność w grze została, ponieważ twórcy dalej rozwijają swój tytuł. Cóż, w końcu zapowiadali, że będzie to gra żyjąca wiele lata. Oto zwiastun darmowego rozszerzenia o tytule Wild Appalachia.

Czytaj też: Data premiery Weedcraft – polskiej gry o uprawie marihuany

W grze pojawiło się teraz kilka nowych zadań. W serii „Straszna strzyża!”  dowiemy się, które potwory są prawdziwe, a które nie. „Zawsze wzwyż” pozwoli nam za to wyruszyć śladem legendarnych skautów-pionierów. W Fallout 76 pojawi się również legendarny handlarz, który przerobi nasze legendarne przedmioty na legendarny sprzęt. Oprócz tego twórcy zapowiadają:

 • Nowe funkcje: C.A.M.P., dekoracje, sprzedaż pomiędzy graczami, funkcjonalny aparat fotograficzny

  • Używaj przedmiotów ze swojej skrytki, aby udekorować C.A.M.P. Konstruuj automaty, oznaczaj przedmioty na sprzedaż i kontynuuj przygody w Appalachach, robiąc szalone i przepiękne zdjęcia z użyciem nowego, funkcjonalnego aparatu fotograficznego. Automaty wszystko załatwią za ciebie, ty musisz jedynie przeliczyć zarobione kapsle.
 • Nowe funkcje: Warzenie i destylacja

  • Rozpocznij nowe zadanie i odkryj tajemnice zakazanego napoju, Nuka-bimbru. Zrób imprezę w swoim C.A.M.P. dzięki nowym systemom oraz recepturom warzenia i destylacji.
 • Nowe wydarzenie sezonowe: Parada Fasnacht

  • Odpędź Dziadka Zimę i przyspiesz nadejście wiosny podczas pradawnego święta Fasnacht! Dołącz do obchodów i zalicz to nowe, ograniczone czasowo wydarzenie, aby zdobyć niepowtarzalne nagrody w postaci fasnachtowych masek.
 • Nowy tryb gry: Przetrwanie

  • Ten zupełnie nowy tryb gry wprowadza rozgrywkę PvP o wyższą stawkę z mniejszą liczbą ograniczeń, lepszymi nagrodami i nowymi wyzwaniami. Do tego cała oryginalna zawartość z trybu przygody!

Czytaj też: Przyszłość gamingu w wykonaniu Google już na GDC 2019

Źródło: bethesda.net