WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Rozszerzenie Forgotten Gods do Grim Dawn z datą premiery

Podczas gdy fani Diablo walczą z miłośnikami Path of Exile, na hack&slashowym rynku jest jeszcze wiele innych graczy i jednym z nich jest gra Grim Dawn. Kojarzycie? Nie? To przynajmniej powinniście, bo ten tytuł zbiera bardzo pozytywne oceny na Steam i zapewne będzie to jeszcze robił długi czas, bo wreszcie twórcy ujawnili datę premiery rozszerzenia Forgotten Gods. 

O samym rozszerzeniu Forgotten Gods do Grim Dawn wiedzieliśmy już od dawna, ale dopiero teraz możemy być pewni, że zadebiutuje już 27 marca, wyciągając z kieszeni wszystkich chętnych 15,99$. Ta cena będzie zapewne warta tego długo oczekiwanego „zastrzyku do contentu”, który wprowadzi do zabawy nowy rozdział historii, niekończący się tryb gry Shattered Realm i setki nowych przedmiotów.

W przypadku nowego rozdziału wszystko rozbija się o opowieść na pustyni poza granicami Imperium Erulan. Gracz będzie musiał wspomóc w walce kult Witch God, aby pokonać nieustannie rosnące zagrożenie ze strony tytułowego Zapomnianego Boga. Gracze mogą też liczyć na nowe drzewko rozwoju postaci, dodatkowe umiejętności poruszania się, cztery nowe frakcje i dziewięć konstelacji. Jeśli chodzi o dodatkowe łupy, możesz spodziewać się „tuzinów” rzadkich nieczystych potworów, a także „setek” nowych epickich i legendarnych przedmiotów.

Rozszerzenie w sklepie Steam znajdziecie tutaj.

Czytaj też: CD Projekt Red dziękuje społeczności w 2077 wpisie na Twitterze

Źródło: PCGamer