WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Po godzinach

Rozwiązania Fibaro na sezon grzewczy

Fibaro to polski system smart home, który został wzbogacony o dwa nowe rozwiązania, przygotowane specjalnie na sezon grzewczy. Mają one poprawić bezpieczeństwo oraz zadbać o komfort mieszkańców.

Pierwszym z nich jest The Heat Controller. Jest to głowica termostatyczna, która montowana jest na zawór kaloryfera. Pozwala ona na inteligentne zarządzanie ogrzewaniem w całym mieszkaniu. Dzięki odpowiedniej aplikacji Fibrao można zdalnie sterować temperaturą czy ustawić osobną temperaturę w każdym z pomieszczeń. Drugie urządzenie to CO Sensor. Zgodnie z nazwą, pozwala on na wykrycie jakże niebezpiecznego tlenku węgla. Zatrucia nim, które mogą doprowadzić nawet do śmierci, bardzo często mają miejsce w okresie zimowym. CO Sensor jest w stanie wykryć nawet niewielkie zmiany w jego stężeniu – czujnik jest bardzo czuły na wszelkie wahania.

Obydwa urządzenia idealnie wpasowują się w koncepcję inteligentnego domu. Pozwolą one na zapewnienie idealnych warunków w mieszkaniu, oszczędzenie pieniędzy czy ochronę życia. Warto się nimi zainteresować w szczególności jeśli posiada się już rozwiązania smart home firmy Fibaro.

Źródło: Materiały prasowe