WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Rozwój World War Z – tytuł dobrze się sprzedał i staje się grą-usługą

Rozwój World War Z wskazuje na to, że tytuł się udał. Deweloper już planuje nową zawartość.

Tego dużo osób się nie mogło spodziewać. World War Z na pierwszych materiałach wyglądało poprawnie, jednak nie powodowało, że aż chcieliśmy natychmiast zagrać w tę produkcję. Kolejne materiały pokazywały jednak, że gra wygląda coraz lepiej, a wydawca przygotowywał świetne zwiastuny gry.

Czytaj też: Borderlands 3 na długim gameplayu – zobaczcie nowe mechaniki oraz starych znajomych

W pewnym momencie gracze zaczęli nazywać World War Z – Left 4 Dead z widokiem trzecioosobowym. To na pewno pomogło w promocji gry, a twórcy dodatkowo poinformowali, że gra otrzyma jeszcze jeden etap, zupełnie za darmo.

Pewne wątpliwości o sprzedaży pojawiły się w momencie zmiany miejsca wydania gry. Tytuł miał trafić na Steam, ale Epic rzucił worek pieniędzy i World War Z od teraz na PC dostępne jest tylko na Epic Games Store. Oprócz tego w grę zagracie również na PlayStation 4 oraz Xboksie One.

World War Z sprzedało się znacznie powyżej oczekiwań twórców, którzy nie kryli szoku wynikami gry. Teraz tytuł ten otrzyma masę nowej zawartości, która będzie zupełnie darmowa! W maju otrzymamy nową misję w lokacji Tokio. Czerwiec przyniesie za to wyższy poziom trudności, który będzie prawdziwy wyzwaniem dla graczy. W lipcu wprowadzony będzie system wyzwań oraz mnóstwo innych pomniejszych rzeczy, jak nowe bronie czy wygląd bohaterów.

Czytaj też: Czy polecilibyście Battlefield 5 koledze – ankiety DICE mają poprawić grę

Źródło: wccftech.com