Reklama

Ruby Rose zrezygnowała z roli Batwoman. Tylko dlaczego?

Batwoman Ruby Rose, Ruby Rose odchodzi z Batwoman, Batwoman nowa aktorka,

Niedawno mogliśmy obejrzeć ostatni odcinek pierwszego sezonu Batwoman. Tymczasem okazuje się, że w drugiej odsłonie do tytułowej roli nie powróci Ruby Rose. Dlaczego?

Czytaj też: The Old Guard – Charlize Theron prezentuje teaser. Kiedy pełny zwiastun?

Ruby Rose, aktorka wcielająca się w w rolę Batwoman poinformowała, że rezygnuje z roli co oznacza, że do drugiego sezonu stacja The CW będzie musiała znaleźć kogoś innego. Na szczęście stacja poinformowała, że nie ma zamiaru rezygnować z serialu, więc fani mogą być spokojni.

W oświadczeniu Ruby Rose czytamy:

Podjęłam bardzo trudną decyzję, by nie wracać już do „Batwoman” w następnym sezonie. Było to trudne, ponieważ żywię ogromny szacunek dla obsady, ekipy i wszystkich osób zaangażowanych w serial zarówno w Vancouver, jak i w Los Angeles.  Dziękuję wszystkim, którzy sprawili, że pierwszy sezon okazał się sukcesem. Jestem naprawdę wdzięczna.

Choć aktorka nie podała przyczyn swojej decyzji, to jak donosi Variety nie wynikały one z pogorszenia się zdrowia aktorki, ale z innych przyczyn. Wcześniej spekulowano, że Rose rezygnuje z roli z powodu operacji, jakie przeszła w ubiegłym roku. Powody były inne. Aktorka miała duże problemy z aklimatyzacją w Vancouver, gdzie stacja The CW kręci swoje produkcje. Rose nie była zadowolona z trybu pracy, z czasu spędzanego na planie, a granie superbohaterki DC nie sprawiało jej przyjemności i po prostu męczyło. Według innego portalu była to decyzja obu stron, wszyscy uznali, że lepiej będzie wprowadzić na te miejsce nową aktorkę.

Na razie nie podano żadnego nazwiska, ale przedstawiciele Warner Bros. zapewniają, że nowa gwiazda, podobnie jak Ruby Rose, również będzie przedstawicielką społeczności LGBT. obecnie nie wiadomo, czy nowy sezon pojawi się w styczniu 2021 roku tak jak wcześniej planowano. Zarówno pandemia koronawirusa jak i zmiana aktorki mogą znacznie opóźnić premierę.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News