Reklama
aplikuj.pl

RuPaul’s Drag Race Werq The World Tour odwiedzi Warszawę!

RuPaul’s Drag Race Werq The World Tour

Polskim scenom coraz częściej zdarza się gościć królowe z popularnego amerykańskiego programu RuPaula. W ubiegłym roku Polskę odwiedziły między innymi takie postacie jak Sasha Velour, Bianka Del Rio, Adora Delano, Trixie Mattel i Katya Zamolodchikova. Już wiemy, że RuPaul’s Drag Race Werq The World Tour 2023 zahaczy również o nasz kraj!

RuPaul’s Drag Race – na czym polega?

Format programu RuPaul’s Drag Race polega na wyłonieniu uczestniczki, która najlepiej zaprezentuje swoją charyzmę, wyjątkowość oraz zaciętość, a przede wszystkim – swój talent. Przez ostatnie 14 odsłon tego wyjątkowego show poznaliśmy setki królowych, których marzeniem jest osiągniecie tytułu America’s Next Drag Superstar. Ponadto dzięki wręcz fenomenalnie ciepłemu odbiorowi na świecie, program doczekał się wielu dodatkowych spin-offów i kontynuacji. Na przykład Drag Race All Stars polegała na ponownych występach najlepszych królowych z wcześniejszych sezonów, ponieważ fani tak bardzo się z nimi zżyli. Drag Race UK z kolei to „lokalna” edycja skupiająca się tylko na artystkach z Wielkiej Brytanii.

Formuła programu i potencjał występowy pojawiających się w nim Draq Queens spowodował ogromną potrzebę zobaczenia tego show na żywo. Z pomocą przyszło więc Werq The Word. W line-upie tej światowej trasy znajdziemy największe nazwiska z programu sygnowanego nazwiskiem RuPaula. Od 2017 roku odwiedzono już setki miast na globie.

10. sezon – Warszawa 31.10.2023

Każda odsłona tej trasy niesie ze sobą nowy motyw przewodni i, naturalnie, nowe gwiazdy. W Warszawie już 31 października 2023 zobaczymy coś niezwykłego, co na długo zapadnie w pamięć widowni. Na scenie pojawi się zwyciężczyni 10. sezonu RuPaul’s Drag Race, czyli Aquaria, która do dziś pozostaje jedną z najbardziej adorowanych gwiazd w całej historii programu. Nie zabraknie również godnej reprezentacji czternastej edycji (Bosco, Angeria Paris VanMicheals i Daya Betty to drag queens, które trafiły do finałowej piątki sezonu). Bilety na wydarzenie można kupić:

Materiał dostarczony przez partnera strony.