WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Testy

Rzut oka na paski LED Deepcool RGB 200 PRO

Deepcoool bardzo mocno chce wyróżnić się na rynku podświetlenia komputera. Właśnie do testów otrzymałem paski LED Deepcool RGB 200 PRO. Czy dobrze oświetlą one Waszą obudowę?

Paski LED otrzymałem w pudełku charakterystycznym dla Deepcoola. W środku znajdują się jeszcze przewdody umożliwiające podłączenie pasków do różnych złączy ARGB 5V i w sumie tyle. Instrukcja znalazła się na samym opakowaniu co jest dużym plusem – oszczędza to papier.

Parametry Deepcool RGB 200 PRO

W zestawie znajdują się dwa paski LED. Mają one długość 550 mm, ale początkowe 100 mm i końcowe zajmują kable – same diody zajmują 350 mm. Każdy z nich ma 12 diod ARGB, które oferują praktycznie nieskończoną ilość kolorów po podłączeniu do płyty czy kontrolera. Dzięki dołączonym kablom Deepcool RGB 200 PRO można zsynchronizować z dowolnymi pozostałymi urządzeniami ARGB.

Paski LED oferują dwa rozdaje montażu – na magnes lub przyklejenie. Magnes trzyma dosyć dobrze i nie powinno być z nim problemów.

Działanie Deepcool RGB 200 PRO

Tak jak wspominałem, z montażem nie ma żadnych problemów. Paski LED umieścicie gdzie chcecie i przykleicie je albo zamocujecie na magnes. Potem wystarczy podłączyć je do płyty, kontrolera lub pozostałych urządzeń ARGB i gotowe.

Świecą one bardzo dobrze. Dzięki zmienianiu jasności można dopasować je do własnych wymagań. Ilość dostępnych kolorów i wzorów działania jest nieograniczona. Możecie na nich ustawić co chcecie i jak chcecie. Bezsprzecznie kolory są bardzo dobre, mocne i wyraziste. Natomiast liczba diod również całkowicie wystarcza do rozświetlenia komputera.

Podsumowanie

Deepcool RGB 200 PRO kosztuje około 80 zł. Cena jest odpowiednia w stosunku do tego, co otrzymujemy. Paski LED można podłączyć do płyty, kontrolera lub innych urządzeń ARGB. Montaż jest banalny i nie ma z nimi żadnych problemów. Deepcool RGB 200 PRO świeci bardzo dobrze i spokojnie sprawi, że Wasz PC będzie lepiej wyglądał. W tej cenie jest to jeden z lepszych tego typu produktów na rynku.

Zdjęcia wykonano za pomocą smartfona Oppo Reno.