Deepcoool bardzo mocno chce wyróżnić się na rynku podświetlenia komputera. Właśnie do testów otrzymałem paski LED Deepcool RGB 200 PRO. Czy dobrze oświetlą one Waszą obudowę?

Paski LED otrzymałem w pudełku charakterystycznym dla Deepcoola. W środku znajdują się jeszcze przewdody umożliwiające podłączenie pasków do różnych złączy ARGB 5V i w sumie tyle. Instrukcja znalazła się na samym opakowaniu co jest dużym plusem – oszczędza to papier.

Parametry Deepcool RGB 200 PRO

W zestawie znajdują się dwa paski LED. Mają one długość 550 mm, ale początkowe 100 mm i końcowe zajmują kable – same diody zajmują 350 mm. Każdy z nich ma 12 diod ARGB, które oferują praktycznie nieskończoną ilość kolorów po podłączeniu do płyty czy kontrolera. Dzięki dołączonym kablom Deepcool RGB 200 PRO można zsynchronizować z dowolnymi pozostałymi urządzeniami ARGB.

Paski LED oferują dwa rozdaje montażu – na magnes lub przyklejenie. Magnes trzyma dosyć dobrze i nie powinno być z nim problemów.

Działanie Deepcool RGB 200 PRO

Tak jak wspominałem, z montażem nie ma żadnych problemów. Paski LED umieścicie gdzie chcecie i przykleicie je albo zamocujecie na magnes. Potem wystarczy podłączyć je do płyty, kontrolera lub pozostałych urządzeń ARGB i gotowe.

Świecą one bardzo dobrze. Dzięki zmienianiu jasności można dopasować je do własnych wymagań. Ilość dostępnych kolorów i wzorów działania jest nieograniczona. Możecie na nich ustawić co chcecie i jak chcecie. Bezsprzecznie kolory są bardzo dobre, mocne i wyraziste. Natomiast liczba diod również całkowicie wystarcza do rozświetlenia komputera.

Podsumowanie

Deepcool RGB 200 PRO kosztuje około 80 zł. Cena jest odpowiednia w stosunku do tego, co otrzymujemy. Paski LED można podłączyć do płyty, kontrolera lub innych urządzeń ARGB. Montaż jest banalny i nie ma z nimi żadnych problemów. Deepcool RGB 200 PRO świeci bardzo dobrze i spokojnie sprawi, że Wasz PC będzie lepiej wyglądał. W tej cenie jest to jeden z lepszych tego typu produktów na rynku.

Zdjęcia wykonano za pomocą smartfona Oppo Reno.

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej